Colin Farrell zagra Johna Constantine'a?

We Got This Covered / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Colin+Farrell+zagra+Johna+Constantine%27a-133343
Podobali Wam się Keanu Reeves albo Matt Ryan w roli Johna Constantine'a? Jeśli tak, to - jeśli wierzyć najnowszym plotkom - będziecie musieli przyzwyczaić się do nowego odtwórcy kultowej postaci. Co powiecie na Colina Farrella?


Podobno studio Warner Bros. ma w planach nowy film o przygodach czarodzieja z uniwersum DC. Farrell jest rzekomo aktorem, którym zainteresowani są producenci.

Nowy film o przygodach Johna Constantine'a nie ma mieć nic wspólnego z filmem "Constantine" (2005) ani serialem "Constantine" (2014-2015). Nie ma też być częścią uniwersum z "Ligi Sprawiedliwości", "Aquamana" i "Wonder Woman". Ale to nic dziwnego, bo Warner Bros. podobno zamierza odejść od koncepcji uniwersum na rzecz skupionych wokół poszczególnych bohaterów mini-uniwersów.


O kinowym powrocie Constantine'a mówiło się już jakiś czas temu. Postać miała być przecież jednym z bohaterów widowiska "Justice League Dark", które mieli nakręcić Guillermo del Toro lub Doug Liman. Projekt jednak trafił na półkę.

Co ciekawe, całkiem niedawno w jednym z wywiadów Keanu Reeves przyznał, że chętnie powróciłby do roli Constantine'a. Czy Farrell sprawdziłby się lepiej?