Czy Duncan Jones zdąży nakręcić film przed premierą "Warcrafta"?

First Showing / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+Duncan+Jones+zd%C4%85%C5%BCy+nakr%C4%99ci%C4%87+film+przed+premier%C4%85+%22Warcrafta%22-112344
Premierę filmu "Warcraft" zapowiedziano na czerwiec przyszłego roku. Reżyser Duncan Jones zamierza wykorzystać ten czas na realizację innego projekt.


Mam 11 miesięcy, gdzie mogę wcisnąć mój mały niezależny film science-fiction, zanim "Warcraft" trafi do kin, wyjaśnia twórca. "Moon" udało mi się nakręcić właśnie w 11 miesięcy.

Jones od dawna usiłuje zrealizować ten film. Przez chwilę planował nawet nakręcić go równolegle z "Warcraftem". W planach jest też oparty na tym samym pomyśle komiks. Wydawnictwo Dark Horse, Glenn Fabry i ja pracujemy nad nim od lat - dosłownie. Jest szansa, że jeśli uda mi się wcisnąć projekt w to 11-miesięczne okno, to zobaczycie film zanim przeczytacie komiks.

"Mute" ma być rozgrywającym się w przyszłości thrillerem. Dziewczyna niemego barmana nispodziewanie znika, co rodzi szereg problemów dla mężczyzny - w tym konfrontację z gangsterami. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones