Będzie aktorska wersja mangi "Naruto"! Za kamerą Destin Daniel Cretton ("Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni")

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Destin+Daniel+Cretton+kr%C4%99ci+aktorsk%C4%85+wersj%C4%99+%22Naruto%22-154287
Będzie aktorska wersja mangi "Naruto"! Za kamerą Destin Daniel Cretton ("Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni")
źródło: Materiały prasowe
To musiało się kiedyś wydarzyć. "Naruto", jedna z najpopularniejszych serii mang i anime w historii, doczeka się swojej wersji aktorskiej. Za kamerą filmu stanie Destin Daniel Cretton ("Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni").
 

Aktorska wersja "Naruto" z błogosławieństwem twórcy oryginałuGettyImages-1172832502.jpg Getty Images © Emma McIntyre


Aktorska adaptacja "Naruto" powstaje dla studia Lionsgate. Destin Daniel Cretton, który ma w filmografii takie tytuły jak m.in. "Przechowalnia numer 12", "Szklany zamek" czy "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni", napisze i wyreżyseruje film.

Cretton otrzymał błogosławieństwo twórcy mangi "Naruto", Masashiego Kishimoto. O udziale Destina w projekcie usłyszałem tuż po tym, kiedy obejrzałem nakręcony przez niego film akcji, myśląc sobie, że byłby idealnym reżyserem dla "Naruto", czytamy w oświadczeniu, jakie wystosował Kishimoto. Podobały mi się też jego pozostałe filmy i zrozumiałem, że jego najsilniejszą stroną jest opowiadanie o międzyludzkich dramatach. Jestem przekonany, że nikt inny nie nadaje się do wyreżyserowania "Naruto". Kiedy się spotkaliśmy, odkryłem, że to reżyser z otwartą głową, który jest chętny przyjąć moje uwagi. Czuję, że będziemy w stanie współpracować w procesie produkcji.
  
Wśród producentów jest m.in. Avi Arad ("Borderlands") i Jeremy Latcham ("Dungeons & Dragons: Złodziejski honor"). Studio Lionsgate rozwija projekt od 2015 roku.
  

O czym opowiada "Naruto"?"Naruto" to opowieść o chłopcu imieniem Naruto Uzumaki, w którym żyje legendarny lisi demon i który chce wyrosnąć na wojownika ninja. By zrealizować swoje marzenie, będzie musiał pokonać wiele przeszkód. W latach 1999-2014 manga ukazywała się w odcinkach w magazynie "Shonen Jump". W 2002 roku zadebiutował oparty na komiksie serial anime. Zrealizowano również szereg animowanych filmów. "Naruto" jest jedną z najpopularniejszych popkulturowych franczyz na świecie.

"Urodzony w Ameryce" - zwiastunDestin Daniel Cretton wyreżyserował ostatnio dwa odcinki serialu "Urodzony w Ameryce". Zobaczcie zwiastun tej produkcji: 
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones