Z uniwersum "Terminatora" do opowieści o latynoskim superbohaterze

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Diego+Boneta%2C+gwiazda+%22Terminator%3A+Mroczne+przeznaczenie%22%2C+w+serialu+Amazonu-154331
Z uniwersum "Terminatora" do opowieści o latynoskim superbohaterze
Powraca pomysł ekranizacji komiksu "El Gato Negro". Nowa wersja powstanie dla platformy Prime Amazonu i ma już gwiazdę. To Diego Boneta.

Diego Boneta zamaskowanym mścicielemDla aktora nie jest to w sumie nowa propozycja. Kiedy zbliżała się premiera filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie", ogłoszono, że Diego Boneta zagra bohatera w serialu MGM "El Gato Negro: Nocturnal Warrior". Wtedy jednak realizacja nie wyszła poza fazę planowania.

Teraz projekt jest już o krok od powstania. Zdjęcia mają się rozpocząć bowiem już wiosną w Meksyku. Twórcą i showrunnerem serialu pod roboczym tytułem "El Gato" jest Eric Carrasco, który wcześniej pracował przy takich produkcjach jak "Supergirl" i "Fundacja".

GettyImages-1464625414.jpg Getty Images © Manuel Velasquez


W "El Gato" Boneta zagra Franka Guerrero. Jest czarną owcą i wraca na łono rodziny dopiero na wieść o śmierci ojca. Na miejscu wpada w sam środek wojny domowej, w której każdy z członków walczy o przejęcie kontroli nad biznesem zmarłego.

Żałobę Franka przerywa wiadomość, że odziedziczył po ojcu nic nie warty kawałek ziemi. Szybko odkrywa, że pod nim znajduje się kryjówka słynnego zamaskowanego mściciela. Franko jest zdumiony, że jego ojciec był słynnym "El Gato" w latach 70. Teraz staje przed wyzwaniem rozwiązania liczących dekady tajemnic i odkrycia prawdy o związkach ojca z obecnym spiskiem terrorystycznym.

Zwiastun filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones