Don Cheadle aka War Machine w serialu o napadzie na galę Muhammada Alego

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Don+Cheadle+aka+War+Machine+w+serialu+o+napadzie+na+gal%C4%99+Muhammada+Alego+%E2%80%93+Filmweb-153970
Don Cheadle aka War Machine w serialu o napadzie na galę Muhammada Alego
źródło: Getty Images
autor: Vittorio Zunino Celotto
Don Cheadle, aktor nominowany do Oscara za rolę w "Hotelu Ruanda", a także znany jako War Machine w filmach Marvela, dołączył do obsady serialu "Fight Night: The Million Dollar Heist". Jego gwiazdami są już Kevin Hart, Taraji P. Henson i Samuel L. Jackson. Produkcja powstaje dla platformy Peacock.

"Fight Night: The Million Dollar Heist": o czym opowie serial


Fabuła "Fight Night" opiera się na podcaście iHeart i opowie o napadzie, do jakiego doszło po walce między Muhammadem Alim a Jerrym Quarrym w Atlancie 26 października 1970 roku. Setki gości imprezy padły wówczas ofiarą jednego ze słynniejszych napadów z użyciem broni palnej w historii Stanów Zjednoczonych. W centrum opowieści znajdą się policjant i oszust.
  
Cheadle wcieli się w policjanta, JD Hudsona, jednego z pierwszych czarnoskórych detektywów w Atlancie, przydzielonego do ochrony Alego i zajmującego się sprawą napadu.

Pierwsze dwa odcinki serialu wyreżyseruje Craig Brewer.

Stanowiska showrunnerów piastują Shaye Ogbonna i Jason Horwitch.

Don Cheadle jako War Machine

Don Cheadle – ostatnie role


Ostatnio mogliśmy oglądać Dona Cheadle'a m.in. w takich filmach, jak "Biały szum" Noah Baumbacha oraz serialach "Czarny poniedziałek", za który otrzymał dwie nominacje do Emmy, oraz "Tajna inwazja" Marvela. Aktor już niedługo pojawi się także w serialu "Armor Wars" o przeciwniku Tony'ego Starka, Justinie Hammerze (w tej roli Sam Rockwell). 

"Czarny poniedziałek" – zwiastun serialu


Serial opowiada o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street i doprowadzili do upadku największego na świecie systemu finansowego.Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones