Del Toro, Cheadle, Harbour i Hamm w nowym filmie Soderbergha

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Del+Toro%2C+Chedle%2C+Harbour+i+Hamm+w+nowym+filmie+Soderbergha-139530
Del Toro, Cheadle, Harbour i Hamm w nowym filmie Soderbergha
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Steven Soderbergh rozpoczął zdjęcia do nowego filmu, thrillera zatytułowanego "No Sudden Move". W gwiazdorskiej obsadzie projektu znaleźli się Don Cheadle, Benicio Del Toro, David Harbour, Amy Seimetz, Jon Hamm i Ray Liotta.

Projekt znany był dotychczas pod tytułem "Kill Switch". Jego akcja ma rozgrywać się w Detroit w latach 50. To opowieść o grupie kryminalistów, którzy spotykają się w tajemniczych okolicznościach i muszą połączyć siły, by zrozumieć, dlaczego ich proste zlecenie poszło kompletnie nie po ich myśli. Obok dawki dramatu i suspensu film ma zawierać również silną dawkę komentarza społecznego: jeden z głównych bohaterów będzie bowiem czarnoskórym mężczyzną zmagającym się z trudami życia w Ameryce sprzed czasów równouprawnienia.

W filmie grają również Kieran Culkin, Brendan Fraser, Noah Jupe, Bill Duke, Frankie Shaw i Julia Fox. Scenariusz napisał Ed Solomon, z którym Soderbergh pracował przy serialu "Mozaika".

Projekt powstaje dla platformy HBO Max i studia Warner Bros. Ekipa pracuje w Detroit, zachowując wszelkie pandemiczne protokoły bezpieczeństwa. Ostatni film, który kręciłem w Detroit ze świetnym scenariuszem i świetną obsadą udał się bardzo dobrze. Jestem więc obecnie bardzo podekscytowany pod moją maską, powiedział Soderbergh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones