Don Cheadle i Martin Freeman w "Secret Invasion" Marvela?

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Don+Cheadle+i+Martin+Freeman+w+%22Secret+Invasion%22+Marvela-145859
Don Cheadle i Martin Freeman w "Secret Invasion" Marvela?
źródło: Materiały prasowe
Jednym z czekających na premierę seriali Marvel Studios jest "Secret Invasion", którego głównym bohaterem będzie pułkownik Nick Fury. Wcielający się w tę postać Samuel L. Jackson zdradził właśnie, że w serialu możemy zobaczyć więcej znajomych twarzy. Aktor zasugerował, że u jego boku pojawią się Don Cheadle i Martin Freeman.
    

Samuel L. Jackson o pracy nad "Secret Invasion"Dotychczas ujawniono oficjalnie, że w "Secret Invasion" wystąpią Samuel L. Jackson (jak Nick Fury), Ben Mendelsohn (w roli Talosa) oraz Cobie Smulders (jako agentka Maria Hill), a także Olivia Colman, Emilia Clarke, Kingsley Ben-Adir, Christopher McDonald i Killian Scott. W podcaście "Happy, Sad, Confused" Jackson opowiedział, jak wygląda praca nad serialem, i przy okazji ujawnił kilka nowych nazwisk z obsady.

Wchodzisz na plan, Emilia jest niesamowita, Ben Mendelsohn jest świetny. Jest też Don, mój kumpel od golfa. Nie byłem tego świadom, ale nigdy wcześniej nie pracowaliśmy razem. Znaliśmy się i spędzaliśmy razem czas. Ale dopiero teraz dostaliśmy szansę, by zrobić coś wspólnie, powiedział Jackson. Don Cheadle wcieli się oczywiście w postać Jamesa Rhodesa/War Machine, a w przygotowaniu jest serial "Armor Wars", gdzie to on będzie głównym bohaterem. Ostatni projekt Marvel Studios, w którym się pojawił, to serial "Falcon i Zimowy Żołnierz".


Kiedy wszedłem do pokoju i stała tam Olivia Colman, po prostu zaczęliśmy się śmiać. A kiedy ruszyła praca, było wspaniale i mieliśmy frajdę. Nie w sensie głębokiej powagi. Po prostu świetnie spędzaliśmy czas. Ona jest świetna i bardzo efektywna, dodał aktor. To te momenty, gdy jesteś w trakcie sceny i wszystko dzieje się na twoich oczach, a potem ktoś mówi "cięcie" i odwracasz się do drugiej osoby, żeby powiedzieć jej, że to było wspaniałe. Ona była świetna.

Jackson zdradził też, że w serialu może pojawić się Martin Freeman (jako Everett K. Ross). Wyjawił również, że "Secret Invasion" było kręcone równolegle i w tym samym studiu, co "The Marvels" i "Ant-Man and The Wasp: Quantumania". Czy oznacza to jeszcze więcej gościnnych występów?
"Secret Invasion" - o czym opowie serial?


Szczegóły "Secret Invasion" są na razie trzymane w tajemnicy. Wiadomo jednak, że jednym z jego bohaterów będzie tajny agent Nick Fury. Podstawą scenariusza mają być wydawane od czerwca 2008 roku 8-zeszytowa seria komiksów opowiadająca o inwazji na Ziemię, jakiej dopuściła się zmiennokształtna rasa kosmitów zwanych Skrullami.
 
Za kamerą staną Thomas Bezucha, który w ubiegłym roku zrealizował utrzymany w konwencji westernu thriller "Prawo krwi" z Kevinem Costnerem i Diane Lane, oraz Ali Selim znany jako reżyser takich seriali jak "Zabójcze umysły", "Terapia" czy "Trzy dni Kondora".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones