Jest szansa na powrót ekipy z "Ocean's Eleven"?

indieWIRE / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jest+szansa+na+powr%C3%B3t+ekipy+z+%22Ocean%27s+Eleven%22-142979
Jest szansa na powrót ekipy z "Ocean's Eleven"?
źródło: Materiały prasowe
Czy zobaczymy ponownie ekipę Danny'ego Oceana? Don Cheadle, który zagrał w trzech filmach z cyklu "Ocean's Eleven" u boku takich gwiazd jak m.in. George Clooney, Brad Pitt czy Matt Damon, przyznał ostatnio, że reżyser Steven Soderbergh nie wyklucza takiej możliwości.

Cheadle wystąpił w najnowszym filmie Soderbergha, "No Sudden Move". Podobno podczas pracy na planie reżyser wspomniał, że jest blisko wymyślenia tego, jak mogłyby wyglądać nowe przygody sympatycznych włamywaczy.

Rozmawialiśmy o tym już po "Ocean's 13", ale potem zmarł Bernie Mac i uznaliśmy, że nie chcemy robić kolejnej części, wyjaśnił Cheadle. Ale właśnie nakręciłem film ze Stevenem, który powiedział mi: "chyba jest sposób, by zrobić to raz jeszcze. Myślę o tym". Nie zdradził jednak nic więcej. Nie wiem więc, kto miałby zagrać. Zakładam, że główna drużyna by wróciła. Byłoby to ciekawe.

Soderbergh nakręcił dotychczas trzy części serii, "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" (2001), "Ocean's Twelve: Dogrywka" (2004) oraz "Ocean's 13" (2007). W 2018 powstał spin-off, "Ocean's 8", który wyreżyserował Gary Ross.

Chcielibyście powrotu Danny'ego Oceana i jego ekipy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones