Dwa kolejne filmy w kinowym animowanym cyklu o Spider-Manie

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dwa+kolejne+filmy+w+kinowym+animowanym+cyklu+o+Spider-Manie-130900
Dwa kolejne filmy w kinowym animowanym cyklu o Spider-Manie
Sony przekonane jest, że mający wkrótce swoją premierę "Spider-Man Uniwersum" będzie kinowym hitem i już ogłasza plany rozbudowy tego... uniwersum. W przygotowaniu są już: sequel i spin-off.


Sequel "Spider-Mana Uniwersum" wyreżyseruje Joaquim Dos Santos. Będzie to jego kinowy debiut. Wcześniej pracował przy takich serialach jak: "Liga Sprawiedliwych", "Awatar: Legenda Aanga" i "Legenda Korry". Scenariusz przygotuje autor fabuł do "Niezniszczalnych", "Wonder Woman 1984" i "Zombieland 2" Dave Callaham.

Spin-off będzie poświęcony kobiecym bohaterkom komiksów Marvela, do których prawa ma studio Sony. Ten projekt wyreżyseruje Lauren Montgomery, która do tej pory specjalizowała się w animacjach dla Warner Bros. i DC Comics jako współautorka takich filmów, jak: "Batman: Rok Pierwszy", i "Liga Sprawiedliwych: Zagłada". Scenariusz przygotuje Bek Smith (serial "Zoo").

Plany dotyczące animowanych komiksowych produkcji Sony ujawniło niespełna tydzień po tym, jak ogłosiło, że w 2020 roku do kin wejdą dwa aktorskie filmy inspirowane komiksami Marvela – "Morbius" i "Venom 2".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones