Dziś premiera "Sid Meier's Civilization: Beyond Earth"

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dzi%C5%9B+premiera+%22Sid+Meier%27s+Civilization%3A+Beyond+Earth%22-107985
Cenega, poinformowała, że dziś, równo ze światową, ma miejsce polska premiera gry "Sid Meier's Civilization: Beyond Earth" twórców wielokrotnie nagradzanej serii od Firaxis Games. Gra została wydana na komputery PC (w wersji pudełkowej i cyfrowej) w polskiej (dubbing/napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za lokalizację odpowiada firma QLOC S.A.

"Sid Meier's Civilization: Beyond Earth" to nowe podejście, w klimacie science-fiction, do chwalonej przez krytyków serii Cywilizacja, powiedział Christoph Hartmann, prezes 2K. "Sid Meier's Civilization: Beyond Earth" ukazuje zaangażowanie studia Firaxis w tworzenie gier strategicznych wysokiej jakości i stawia graczy przed zadaniem kolonizacji obcej planety, dostarczając zarówno wrażeń wizualnych jak i intelektualnych wyzwań.

W przeciwieństwie do swoich poprzedniczek, "Sid Meier's Civilization: Beyond Earth" nie zmusza gracza do poruszania się zgodnie z kontekstem historycznym, powiedział Sid Meier, dyrektor kreatywny Firaxis Games. Tytuł ten zmusza graczy do podejmowania ciekawych decyzji, łącząc w sobie przyszłą naukę, technologię i ideologię podczas odkrywania przyszłości ludzkości na obcej planecie.

W "Sid Meier's Civilization: Beyond Earth" gracze kierują rozwojem ludzkości poza ramami czasowymi dostępnymi w tradycyjnych grach serii i tworzą opowieść o przyszłości człowieka na innej planecie. Po raz pierwszy w historii jest możliwość poprowadzenia frakcji charakteryzującej się zróżnicowaną kulturą i stworzenia nowych cywilizacji. Fani serii otrzymają wachlarz nowych możliwości, w tym nielinearny rozwój technologii, możliwość dużej modyfikacji wybranej przez siebie frakcji oraz całą nieznaną planetę, która zmieni tożsamość każdego z przeciwników w zależności od podjętych przez niego wyborów.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones