FOTO: Jessica Alba z plakatu "Sin City 2" wymierzy sprawiedliwość swojemu fryzjerowi

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Jessica+Alba+z+plakatu+%22Sin+City+2%22+wymierzy+sprawiedliwo%C5%9B%C4%87+swojemu+fryzjerowi-106258
"Nie ma sprawiedliwości bez grzechu", czyli jeszcze jeden plakat filmu "Sin City 2: Damulka warta grzechu". Wygląda na to, że wściekła i ciemnowłosa Nancy Callahan (Jessica Alba) nie będzie w sequelu bezwolną damą w opałach. 
Dwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) - dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką - Marvem (Mickey Rourke).

Film reżyserują Robert Rodriguez oraz autor komiksowego oryginału Frank Miller, odpowiedzialni także za poprzednią część. Światową premierę zapowiedziano na 14 sierpnia. Polscy widzowie zobaczą film 5 września.