FOTO: Kit Harington odsłania swój talent na pierwszym zdjęciu z "Pompeii"

EW / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Kit+Harington+ods%C5%82ania+sw%C3%B3j+talent+na+pierwszym+zdj%C4%99ciu+z+%22Pompeii%22-98216
Wszystkie fanki Kita Haringtona powinny być zadowolone, że aktor znalazł czas między kolejnymi sezonami "Gry o tron", by wystąpić w filmie Paula W.S. Andersona "Pompeii". Powód radości widać na pierwszym oficjalnym zdjęciu zaprezentowanym przez Entertaiment Weekly.


Głównym bohaterem jest należący do bogatego Rzymianina niewolnik, który marzy o kupieniu wolności i ożenieniu się z córką swego pana. Jednak los mu nie sprzyja. Ukochana zostaje przyrzeczona skorumpowanemu senatorowi, a on sam zostaje sprzedany. Ale najgorsze dopiero przed nim. Kiedy załadowany na statku wypływającym z Neapolu spogląda na Wezuwiusza, widzi, jak wulkan ożywa, szykując jedną z największych naturalnych tragedii w historii starożytnego świata. Bohater postanawia zbiec, wrócić do Pompei, odnaleźć ukochaną oraz przyjaciela-gladiatora. Wokół niego ogień i popiół grzebią świat, jaki znał, lecz on zdeterminowany jest, by uratować najbliższych.

Premiera filmu w lutym przyszłego roku.