FOTO: Oto kinowy "Max Steel"

Moviefone / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Oto+kinowy+%22Max+Steel%22-106042
Moviefone zaprezentowało pierwsze oficjalne zdjęcia z widowiska inspirowanego zabawkami Mattel "Max Steel". Oto, jak się prezentuje aktorska, kinowa wersja:


"Max Steel" powstanie na bazie znanej linii zabawek firmy Mattel. Sprzedaż lalek ruszyła w 1999 roku. Już rok później pojawił się serial animowany inspirowany figurką. Josh McGrath był 19-letnią gwiazdą sportów ekstremalnych. Po śmierci rodziców wychowywany był przez partnera biznesowego ojca będącego w rzeczywistości agentem kontrwywiadowczej organizacji N-Tek. Pewnego dnia siedziba firmy zostaje napadnięta przez złowrogą agencję. Josh zostaje zaatakowany i wystawiony na działanie nanomaszyn, które wnikają w jego ciało i pobierają z niego energię. Kiedy wyssą z niego wszystko, chłopak zginie. Jego przybrany ojciec postanawia go uratować, ładując go energią transfazową. Chłopak przeżył i nabrał nowych mocy. Jako Max Steel zaczyna pracować dla N-Tek. Jego zadaniem jest rozprawienie się ze złoczyńcami.

Obraz wyreżyseruje Stewart Hendler. Autorem scenariusza jest zaś Christopher Yost.Tytułowego bohatera zagra Ben Winchell.
Udostępnij: