FOTO: Rooney Mara jako Maria Magdalena

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Rooney+Mara+jako+Maria+Magdalena-125968
W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie Rooney Mary jako tytułowej bohaterki biblijnej opowieści "Mary Magdalene". Wy znajdziecie je poniżej:

(kliknij, aby powiększyć)

W tej wersji Maria Magdalena jest mieszkanką małej wioski rybackiej. Została wychowana w bardzo tradycyjnej rodzinie. Porzuca ją jednak, by dołączyć do rodzącego się właśnie nowego, radykalnego ruchu. Grupę prowadzi charyzmatyczny lider imieniem Jezus, który obiecuje przemianę świata. Maria wierzy, że w tej grupie odnajdzie nową drogę życia, że otworzą się przed nią drzwi zamknięte przed kobietami w patriarchalnym społeczeństwie. Podczas gdy sława Jezusa i jego nauk rośnie, duchowa podróż Marii Magdaleny zaprowadzi ją do Jerozolimy, gdzie zostanie skonfrontowana z prawdą dotyczącą przeznaczenia Chrystusa i jej własną rolą w jego historii.

Prace na planie skończyły się już dawno temu. Za kamerą stanął reżyser "Lion. Drogi do domu" Garth Davis. Pierwotnie The Weinstein Co. planowało premierę jesienią tego roku, aby film mógł wziąć udział w walce o nagrody. Później studio uznało, że lepszą datą będzie Wielkanoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones