Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Tak+wygl%C4%85da+m%C5%82ody+Alfred%2C+zanim+spotka%C5%82+Batmana-131801

FOTO: Tak wygląda młody Alfred, zanim spotkał Batmana

Stacja Epix zaprezentowała oficjalne zdjęcie tytułowego bohatera serialu "Pennyworth". Oto jak wygląda młody Alfred grany przez Jacka Bannona.
W serialu Alfred będzie młodym mężczyzną, który właśnie skończył służbę w SAS, w czasie której brał udział w licznych brutalnych i ściśle tajnych misjach. Teraz musi odnaleźć swoje miejsce w świecie i pogodzić swoją łagodną, idealistyczną naturę z bezwzględnym zabójcą, jakim stał się w SAS. Będzie też musiał odbudować relację ze swoim ojcem, znanym jako Mr. P, który czerpie dumę z tego, że przez całe życie był kamerdynerem na służbie bogatej i wpływowej rodziny i który liczył, że syn pójdzie w jego ślady.

Alfred będzie pracownikiem firmy specjalizującej się w ochronie ludzi i mienia. Tak spotka Thomasa Wayne'a, jego rówieśnika, który do Anglii przybył w poszukiwaniu zaginionej siostry Patricii. Alfred oraz jego dwaj przyjaciele z wojska Trinidadian Marcus "Bazza" Barrington i Wallace "Dave Boy" MacDuff pomogą Wayne'owi w walce z ze złowrogim Raven Society, którym kieruje Lord Hardwood i jego sadystyczna prawa ręka Bet Sykes. Bohaterowie zaangażują się w długą i skomplikowaną grę w kotka i myszkę z Sykes, która porwała tancerkę Esme Whitaker. Na ich drodze staną również skorumpowani policjanci.

zobacz też: