FOTO: Wykręcony plakat "Ostatniego egzorcyzmu 2"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Wykr%C4%99cony+plakat+%22Ostatniego+egzorcyzmu+2%22-91847
Przed Wami plakat  "Ostatniego egzorcyzmu 2". Film reżyseruje Ed Gass-Donnelly ("Zabójcze piosenki małego miasta"). Scenariusz napisał Damien Chazelle, a za produkcję, podobnie jak w przypadku poprzedniej części, odpowiada Eli Roth


Akcja będzie rozgrywać się sześć miesięcy po pierwszym filmie. Znana z "jedynki" Nell Sweetzer znów musi skonfrontować się z nękającym ją demonem. To jednak nie jedyne jej zmartwienie - kobieta będzie musiała również ustrzec przez złem swojego nowego chłopaka Chrisa oraz uniknąć ataku grupy zdesperowanych duchownych, którzy postanowili ukołysać ją do wiecznego snu. 

Roth deklaruje, że nowy film będzie jeszcze bardziej mroczny niż poprzedni i otrzyma kategorię R. Ashley Bell, ponownie wcieli się w Nell Sweetzer. Pierwsza część kosztowała jedynie 1,5 miliona dolarów, a zarobiła 70 milionów. Jej bohaterem był popularny egzorcysta, który stracił wiarę w Boga i postanowił porzucić swoje zajęcie. Przed zakończeniem kariery zgodził się jednak na jeszcze jeden rytuał, który miał zostać sfilmowany na potrzeby filmu dokumentalnego.