Fani "Dżentelmenów" radujcie się. Guy Ritchie szykuje serial

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Fani+%22D%C5%BCentelmen%C3%B3w%22+radujcie+si%C4%99.+Guy+Ritchie+szykuje+serial-139592
Fani "Dżentelmenów" radujcie się. Guy Ritchie szykuje serial
Historia zatoczyła pełny krąg. "Dżentelmeni" zanim stali się filmem mieli być serialem. Teraz Miramax TV i Guy Ritchie łączą siły, by na bazie filmu stworzyć serial.


Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Wiadomo jednak, że Ritchie sam pracuje nad scenariuszem i zamierza całość wyreżyserować.

Film opowiadał o Mickeyu Pearsonie - Amerykaninie, który zbudował w Anglii narkotykowe imperium. Pewnego dnia roznosi się plotka, że Pearson chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

"The Gentlemen" to drugi duży projekt ogłoszony w ostatnim czasie przez Miramax TV. Nie tak dawno temu studio ujawniło, że pracuje razem z Paulem W.S. Andersonem nad serialem "Mimic" bazującym na filmie "Mutant".