Fani "Zaćmienia" okupują wejście do kina, w którym odbędzie się premiera filmu

Reuters / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Fani+%22Za%C4%87mienia%22+okupuj%C4%85+wej%C5%9Bcie+do+kina%2C+w+kt%C3%B3rym+odb%C4%99dzie+si%C4%99+premiera+filmu-62079
Do premiery trzeciej części "Sagi Zmierzch" coraz bliżej, a z każdym dniem szaleństwo ogarniające miłośników wampirycznych bohaterów przybiera na sile.

Choć oficjalna premiera "Zaćmienia" odbędzie się dopiero 30 czerwca, fani już kilka dni temu przyjechali pod kino, w którym mają nadzieję spotkać swoich idoli. Wielu z nich rozbiło nawet namioty, by dni oczekiwania spędzić w miarę komfortowych warunkach. Niektórym wystarczają koce i nadzieja na najbardziej ekscytujące emocje w ich życiu.

Co ciekawe, wśród zniecierpliwionych fanów są nie tylko zakochane w Robercie Pattinsonie nastolatki, ale także starsi kinomani. 36-letni grafik komputerowy z San Francisco tłumaczy na przykład, że spotkanie aktorów, którzy ożywiają postaci z książki Meyer, warte jest każdego poświęcenia. 25-latka z Chicago uważa natomiast, że kilkudniowe oczekiwanie przed wejściem do kina to wyraz miłości dla twórców filmu. Niektórzy sądzą, że tak zintegrowane oczekiwanie na premierę "Zaćmienia" to doskonały sposób na poznanie ludzi z całego świata, których łączy jedno - miłość do Belli i Edwarda.

Premiera "Zaćmienia" w Polsce odbędzie się 30 czerwca.