Filmweb Offline: Pokażemy "Legendy sowiego królestwa"!

Filmweb /
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+Offline%3A+Poka%C5%BCemy+%22Legendy+sowiego+kr%C3%B3lestwa%22-65207
Filmweb Offline, czyli doroczny zlot użytkowników Filmwebu, odbędzie się w tym roku w dniach 1-2 października. Jak już wiecie, powitamy Was krwawą jatką w wykonaniu "Piranii 3D".

Natomiast w sobotę zapraszamy na pokaz najnowszego filmu Zacka Snydera, "Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga’Hoole". To wspaniała animacja opowiadająca o pewnej małej, dzielnej sówce marzącej o dołączeniu do mitycznych sowich wojowników. Tym razem reżyser "300" zrobił film fantasy dla widzów w każdym wieku. I jak zwykle możecie się po nim spodziewać wyśmienitej rozrywki.

Wszystkie seanse Filmweb Offline odbędą się w Warszawie, w Multikinie Ursynów. Po filmach, w sobotę 2 października, oczywiście zapraszamy na zimne piwo i zabawę do białego rana.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZLOT? Do udziału w zlocie zapraszamy wszystkich użytkowników Filmwebu. Aby wziąć udział w imprezie, należy wpisać się na specjalną listę, którą znajdziecie TUTAJ.  Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Wszyscy, którym uda się zdobyć miejsce na zlocie, otrzymają od nas najpóźniej na początku przyszłego tygodnia maila potwierdzającego rejestrację.

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem Filmweb OFFLINE.

Informacje o kolejnym tytule Offline’owym już wkrótce na Filmwebie!