George Clooney nie wróci jako Batman, nawet za narkotyki. Aktor wspomina epizod we "Flashu"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/George+Clooney+nie+wr%C3%B3ci+jako+Batman.+Aktor+wspomina+epizod+we+%22Flashu%22-153344
George Clooney nie wróci jako Batman, nawet za narkotyki. Aktor wspomina epizod we "Flashu"
źródło: Materiały prasowe
Uwaga, spoiler z "Flasha" za 3... 2... 1... George Clooney, który pojawił się gościnnie w finałowej scenie filmu Andy'ego Muschiettiego, zabrał głos w sprawie dalszych perspektyw powrotu do roli Batmana. Nie wiadomo, czy ktoś zgłasza zapotrzebowanie, ale Clooney na wszelki wypadek studzi fanowski zapał. Gwiazdor nie planuje już więcej wcielać się w tę postać.

George Clooney nie wróci jako BatmanGettyImages-1853489292.jpg Getty Images © Dia Dipasupil


Oczywiście występ George'a Clooneya w finale "Flasha" był przede wszystkim żartem. Namieszawszy w czasoprzestrzeni tytułowy bohater (Ezra Miller) ostatecznie trafia do równoległej rzeczywistości, w której Bruce Wayne nie ma znanej mu twarzy Bena Afflecka, tylko znaną nam - widzom "Batmana i Robina" - twarz Clooneya. Promując swój najnowszy film, "The Boys in the Boat", gwiazdor odniósł się do tego epizodycznego występu.

Na świecie nie ma wystarczającej ilości narkotyków, żebym wrócił, powiedział Clooney o swoich perspektywach powrotu do roli Batmana.
  
Dlaczego więc - skoro rola budzi w nim takie emocje - zdecydował się zagrać epizodzik we "Flashu"? Jak wiecie, zewsząd bardzo głośno domagano się, bym wrócił jako Batman. Bardzo głośno, skomentował sarkastycznie gwiazdor. Powiedziałem nawet: "Gdzie są moje gumowe sutki?", a oni na to: "Czy możemy to zrobić bez gumowych sutków?". Odparłem więc: "Cóż, to chyba nie mój Batman, czyż nie?".
    
Wygląda na to, że aktor ma zdrowy - a przynajmniej zdystansowany - stosunek do swojej kariery w pelerynie. Piszcie w komentarzach, czy tęsknicie za jego wersją Mrocznego Rycerza.

"The Boys in the Boat" - zwiastun
O czym opowiada "The Boys in the Boat"?Scenariusz napisany przez Marka L. Smitha (autor "Zjawy") oparty jest na książce Daniela Jamesa Browna pod tym samym tytułem. To historia wioślarzy z Uniwersytetu w Waszyngtonie, którzy reprezentowali Stany Zjednoczone podczas letnich igrzysk olimpijskich w Berlinie w 1936 roku, a także ich trenerów. W głównych rolach zobaczymy m.in. Calluma Turnera i Joela Edgertona.

"Mam parę uwag" - Rozmawiamy o "Flashu"Posłuchajcie odcinka podcastu "Mam parę uwag", w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki porównują "Flasha" i "Spider-Mana: Poprzez multiwersum".


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones