Alan Ritchson chce zagrać Batmana. Sprawdziłby się?

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Alan+Ritchson+chce+zagra%C4%87+Batmana.+Sprawdzi%C5%82by+si%C4%99-154893
Alan Ritchson chce zagrać Batmana. Sprawdziłby się?
źródło: Getty Images
autor: Mike Coppola
Jako szef DC James Gunn pracuje nad nowymi odsłonami przygód ulubionych superbohaterów, m.in. Batmana. Poza filmami Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem zapowiedziane jest jeszcze widowisko "The Brave and the Bold", o którym na razie nie wiadomo zbyt wiele. Oko na rolę Mrocznego Rycerza ma Alan Ritchson ("Reacher", "Blood Drive").

Alan Ritchson jako Batman?


Trwają przygotowania do produkcji "The Brave and the Bold", nowego filmu o Batmanie. Do roli Człowieka Nietoperza wyrywa się znany z "Reachera" Alan Ritchson. Aktor, który wspominał już, że widzi się w tej roli, ponownie podjął temat. 

Joaquin Phoenix pozamiatał, nie ma co do tego wątpliwości. A ja z przyjemnością zagrałbym Batmana – powiedział w rozmowie z The Hollywood Reporter. Powiedziałem to, okej? Jestem gotowy wyjść na dach i krzyczeć: "Chcę zostać Bruce'em Wayne'em!". Jest jedna rzecz, którą musicie wiedzieć o Batmanie. Wiecie, co jest jego supermocą? Inteligencja. Koleś jest najbystrzejszym superbohaterem. Jest pomysłowy, ma te wszystkie gadżety, ale jest też super bystry. No i jeszcze ma jaskinię pełną odjechanych samochodów i wspaniałych motocykli. Chcę być tym gościem.

"The Brave and the Bold" nie będzie nowym origin story Mrocznego Rycerza. Ma opowiadać o przygodach Batmana i Robina, skupiając się na relacji Bruce'a Wayne'a z jego synem Damianem. Stanowisko reżysera piastuje Andy Muschietti ("Flash"), choć według pogłosek w branży wkrótce może się to zmienić. Na razie nie wiadomo, na jakim etapie jest casting. Wśród zainteresowanych rolą Człowieka Nietoperza jest m.in. Jake Gyllenhaal. Przeczytaj: Nie udało się z Nolanem, uda się z Muschettim? Jake Gyllenhaal o roli Batmana.

"Reacher" w programie Serial Killers


"Reacher" z Alanem Ritchsonem w tytułowej roli zadebiutował na Prime Video w 2022 roku. Aktualnie trwają prace nad trzecim sezonem. Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym o serialu rozmawiają Łukasz Muszyński i Maciek Łuka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones