Nie udało się z Nolanem, uda się z Muschettim? Jake Gyllenhaal o roli Batmana

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nie+uda%C5%82o+si%C4%99+z+Nolanem%2C+uda+si%C4%99+z+Muschettim+Jake+Gyllenhaal+o+roli+Batmana-154654
Nie udało się z Nolanem, uda się z Muschettim? Jake Gyllenhaal o roli Batmana
źródło: Getty Images
autor: Samir Hussein
Jakiś czas temu informowaliśmy, że Jake Gyllenhaal starał się o rolę Batmana w trylogii Christophera Nolana. Przeczytaj: Gyllenhaal jako Batman? DiCaprio jako Riddler? Goyer o pracy nad trylogią Nolana. Teraz, gdy w DCU trwają prace nad nową odsłoną filmu o Człowieku Nietoperzu, temat wraca. Aktor wciąż jest zainteresowany rolą.

Jake Gyllenhaal jako Batman? "To byłby zaszczyt"


Widowisko "The Brave and the Bold" jest pomyślane jako niezależna od produkcji Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem opowieść o Batmanie. Aktualnie nie wiadomo, komu przypadnie rola Człowieka Nietoperza. W rozmowie ze ScreenRant Jake Gyllenhaal przyznał, że choć onieśmiela go wcielanie się w postacie, które wcześniej grali wielcy aktorzy, z chęcią podjąłby się tego wyzwania.

Oczywiście zagranie Batmana byłoby dla mnie zaszczytem. Takie role to klasyka – powiedział.

"The Brave and the Bold" nie będzie nowym origin story Mrocznego Rycerza. Ma opowiadać o przygodach Batmana i Robina, skupiając się na relacji Bruce'a Wayne'a z jego synem Damianem. Stanowisko reżysera piastuje Andy Muschietti ("Flash"), choć według pogłosek w branży wkrótce może się to zmienić. Przeczytaj: Plotka: Nowy Batman i nowy Robin nie dla reżysera "Flasha". Andy Muschietti nie nakręci "The Brave and the Bold"?

Zobacz zwiastun "Road House"


Aktualnie filmografię Jake'a Gyllenhaala zamyka "Road House", czyli remake "Wykidajły". Film zadebiutował na tegorocznym festiwalu South by Southwest, a już w czwartek będziecie mogli zobaczyć go w streamingu. Przypominamy zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones