Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Ghost+Rider+z+%22Agent%C3%B3w+T.A.R.C.Z.Y.%22+dostaje+w%C5%82asny+serial-132891

Ghost Rider z "Agentów T.A.R.C.Z.Y." dostaje własny serial

  • The Hollywood Reporter
  • autor: mp
  • Seriale
Marvel i należąca do Disneya platforma Hulu zacieśniają współpracę. Właśnie ogłoszono plany realizacji dwóch seriali aktorskich inspirowanych komiksami Marvela.

ghost-rider-in-agents-of-shield-on-2880x1800.jpg


Pierwszy będzie "Ghost Rider". W roli głównej wystąpi Gabriel Luna, który postać tę gra już w serialu stacji ABC (też należąca do Disneya) "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Luna wciela się nie w najsłynniejszego Ghost Ridera, Johnny'ego Blaze'a, lecz w Robbie'ego Reyesa. Postać ta na kartach komiksów debiutowała w 2013 roku. W odróżnieniu od poprzedników Robbie nie jeździ na motorze, lecz w czarnym Dodge'u Chargerze rocznik 1969. W nocy zamienia się w szkielet z płonącą czaszką, który poluje na dusze grzeszników.

Prowadzącą serialu "Ghost Rider" została Ingrid Escajeda ("Justified: Bez przebaczenia"). Razem z Paulem Zbyszewskim ("Agenci T.A.R.C.Z.Y.") i szefem Marvel TV Jephem Loebem będzie też producentką całości.

Drugim z zamówionych seriali będzie "Helstrom". Jego bohaterami będą Daimon i Ana, rodzeństwo, których ojcem jest seryjny zabójca.

daimon2.jpg


Obie postacie debiutowały na kartach komiksów "Ghost Rider". Daimon Hellstrom i jego siostra Satana byli w nich dziećmi Szatana (później zrobiono z nich dzieci demona Marduka Kuriosa) i ludzkiej kobiety. Podczas gdy Satana w pełni zaakceptowała swoje mroczne dziedzictwo, Daimon walczy o zachowanie swojego człowieczeństwa. Oboje posługują się czarną magią i potrafią kontrolować i manipulować ogniem.

Prowadzącym serial "Helstrom" został Paul Zbyszewski, który razem z Jephem Loebem będą też producentami całości.
 
Akcja "Ghost Rider" i "Helstorm" rozgrywać się będzie w tym samym świecie.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię