Green Arrow i nowy pomysł na uniwersum w kinowych planach DC?

We Got This Covered / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Green+Arrow+i+nowy+pomys%C5%82+na+uniwersum+w+kinowych+planach+DC-133295
Green Arrow i nowy pomysł na uniwersum w kinowych planach DC?
Nie żyje "Arrow", niech żyje Green Arrow? Ósmy sezon serialu stacji The CW ma być ostatnim, ale uzbrojony w łuk heros z uniwersum DC podobno jest w drodze na duży ekran. Co więcej, studio Warner Bros. podobno ma nowy pomysł na rozbudowę kinowego uniwersum DC.


Według najnowszych plotek Green Arrow miałby zadebiutować w solowym filmie o przygodach Black Canary. Bohaterkę zobaczymy po raz pierwszy w przyszłym roku w "Birds of Prey", gdzie wcieli się w nią Jurnee Smollett-Bell. Oczywiście, do roli Olivera Queena nie powróci znany z serialu Stephen Amell. Studio z pewnością chce, by postać Green Arrowa zagrała większa gwiazda.

Jeśli plotka jest prawdziwa, duet Black Canary/Green Arrow byłby dobrym punktem wyjścia dla jednego z - podobno! - planowanych przez Warnera... mini-uniwersów.

Po tym, jak budowa uniwersum mogącego rywalizować z konkurencyjnym Marvelem nie do końca się udała, studio zamierza rzekomo ograniczyć skalę swoich projektów. Każdy z bohaterów ma znaleźć się w centrum własnego kinowego uniwersum, eliminując konieczność fabularnego zazębiania się wszystkich filmów.


Możliwe zatem, że zapowiadany na 2021 rok "The Batman" Matta Reevesa podprowadzi filmy o Batgirl albo Nightwingu, ale niekoniecznie będzie krzyżował się z przygodami Shazama czy Aquamana. Wygląda na to, że pierwszym filmem, w którym DC przetestuje nową strategię, będzie "Birds of Prey".

Czekacie na kinowy debiut Green Arrowa? A co myślicie o koncepcji mini-uniwersów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones