Groot twierdzi, że on i jego koledzy pojawią się w "Avengers: Infinity War"

Comic Book News / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Groot+twierdzi%2C+%C5%BCe+on+i+jego+koledzy+pojawi%C4%85+si%C4%99+w+%22Avengers%3A+Infinity+War%22-119013
Wygląda na to, że mamy świetną wiadomość dla miłośników bohaterów Marvela. Bardzo możliwe, że Vin Diesel grający Groota w "Strażnikach Galaktyki", potwierdził, że on i jego koledzy z uniwersum pojawią się w "Avengers: Infinity War". Oto, co aktor napisał na swoim Facebooku:

"Strażnicy pojawią się w "Avengers: Infinity War" i jest to niezwykle ekscytujące. Niesamowicie ekscytujące. Niesamowicie ekscytujące".


Dlaczego mamy jakiekolwiek wątpliwości, skoro Diesel powiedział wprost, że to się stanie? Aktor znany jest też z zaklinania rzeczywistości i bardzo możliwe, że to bardziej jego marzenie, niż realna decyzja twórców. Lepiej więc jeszcze przez chwilę wyhamować swój entuzjazm, przynajmniej do czasu oficjalnego komunikatu wytwórni. Mimo wszystko to bardzo miła perspektywa, prawda?

A jeśli Waszą uwagę zwrócił tytuł "Avengers: Infinity War" (bez modnego w ostatnim czasie dopisku "Part 1" dla nazwania trzeciej części), już tłumaczymy. Bracia Russo postanowili, że oba filmy będą odrębnymi całościami. Być może wzięli sobie do serca niezadowolenie widzów z naciągania ich na kolejne "części" (o ile ten trik zadziałam w przypadku "Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci", o tyle już w promocji "Igrzysk śmierci: Kosogłosa" nie pomógł). Ustalono, że trzecia część serii "Avengers" zostanie przy tytule "Infinity War", natomiast czwarta dostanie swój odrębny tytuł. Jaki, tego jeszcze nie wiadomo. Anthony Russo poinformował, że na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli trochę poczekać. Bracia są bowiem skupieni teraz na trzeciej części. 

Premiera "Infinity War" zaplanowana jest na kwiecień 2018 roku. Dajcie znać, czy Waszym zdaniem dołączanie do licznych bohaterów serii "Avengers" kolejnych ze "Strażników" to dobry pomysł.