HBO gotowe na więcej gejowskich "Spojrzeń"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/HBO+gotowe+na+wi%C4%99cej+gejowskich+%22Spojrze%C5%84%22-103030
Stacja HBO poinformowała o podjęciu decyzji o realizacji drugiego sezonu serialu "Spojrzenia". Dodatkowo trzech aktorów Lauren Weedman, Raúl Castillo i Russell Tovey dostało awans z aktorów epizodycznych do drugoplanowych.


Patrick (Jonathan Groff) ma 29 lat i zajmuje się tworzeniem gier komputerowych. Chłopak przeżył właśnie rozstanie z partnerem. Wraca na rynek singli i znów zaczyna umawiać się na randki. Aspirujący do rangi artysty, trzydziestojednoletni Agustín (Frankie J. Alvarez) zastanawia się nad ideą monogamii na chwilę przed przeprowadzką do swojego chłopaka. Najstarszy z nich – blisko czterdziestoletni Dom (Murray Bartlett) – czuje się zawodowo i prywatnie niespełniony. Powoli zaczyna go dopadać kryzys wieku średniego. Miłosne perypetie trzech homoseksualnych przyjaciół – każdy z nich jest na innym etapie swojego życia, ma inne potrzeby, tęsknoty i marzenia.

"Spojrzenia" zadebiutowało na antenie HBO z dość słabymi wynikami oglądalności. Jednak w ciągu kolejnych tygodni widownia serialu stare rosła.