Hugh Jackman i Jodie Comer w mrocznej wersji przygód Robin Hooda. Co o niej wiemy?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hugh+Jackman+i+Jodie+Comer+w+mrocznej+wersji+przyg%C3%B3d+Robin+Hooda.+Co+wiemy+o+%22The+Death+of+Robin+Hood%22-155373
Hugh Jackman i Jodie Comer w mrocznej wersji przygód Robin Hooda. Co o niej wiemy?
źródło: Getty Images
autor: Noam Galai
Hugh Jackman i Jodie Comer wystąpią w nowej interpretacji przygód Robin Hooda. Tytuł zostanie zaprezentowany podczas targów towarzyszących zbliżającemu się festiwalowi w Cannes. Start produkcji zaplanowany jest na luty przyszłego roku.

GettyImages-1913157491.jpg Getty Images © Dave Benett


O czym opowie "Death of Robin Hood"?


Reżyserem i autorem scenariusza "The Death of Robin Hood" jest Michael Sarnoski ("Świnia", "Ciche miejsce: Dzień pierwszy"). Film zapowiada się jako mroczniejsza wersja klasycznej opowieści o księciu złodziei. Tytułowy bohater zostanie przedstawiony jako zmęczony życiem samotnik zmagający się ze swoją zbrodniczą przeszłością. Zostaje ciężko ranny, trafia pod opiekę tajemniczej kobiety, która oferuje mu szansę na odkupienie win. 

To niepowtarzalna okazja, by świeżym okiem spojrzeć na znaną wszystkim historię Robin Hooda i opowiedzieć ją na nowo – skomentował Sarnoski. Zabezpieczenie idealnej obsady, która przeniesie scenariusz na ekran było kluczowe. Nie mógłbym być bardziej podekscytowany możliwością pracy z Hugh i Jodie. Wierzę, że tchną w tę opowieść życie, tworząc potężne i znaczące dzieło.

Ostatnie projekty Hugh Jackmana i Jodie Comer


Hugh Jackmana już wkrótce będziemy mogli zobaczyć jako Wolverine'a w widowisku "Deadpool 3". Jego premiera zaplanowana jest na lipiec tego roku. Z kolei w sierpniu na ekrany polskich kin trafi kryminał Jeffa Nicholsa "Motocykliści", w którym Jodie Comer występuje wraz z Austinem Butlerem, Tomem Hardym, Normanem Reedusem i Michaelem Shannonem.

Zobacz zwiastun filmu "Ciche miejsce: Dzień pierwszy"


Aktualnie filmografię Michaela Sarnoskiego zamyka widowisko "Ciche miejsce: Dzień pierwszy". Film, będący prequelem "Cichego miejsca", trafi na ekrany kin już w czerwcu. Przypominamy jego zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones