Ta książka wstrząśnie światem? Hugh Jackman pisze autobiografię

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plotka%3A+Hugh+Jackman+pisze+autobiografi%C4%99%2C+kt%C3%B3ra+zszokuje+fan%C3%B3w-152331
Ta książka wstrząśnie światem? Hugh Jackman pisze autobiografię
źródło: Getty Images
autor: Noam Galai
Jeśli jesteście fanami Hugh Jackmana, to wiecie, że aktor właśnie wchodzi w nową fazę swojego życia, gdyż po 27 latach małżeństwa rozstaje się Deborrą-Lee Furness. Nowy okres chce zacząć od rozliczenia z przeszłością, więc właśnie rozpoczął pisanie autobiografii. Tak przynajmniej twierdzi "Us Weekly", powołując się na swoje źródła.

Hugh Jackman w końcu będzie szczeryOpierając się na swoich anonimowych źródłach, "Us Weekly" twierdzi, że Hugh Jackman zdecydował się na napisanie autobiografii, bo dopiero teraz może być ze sobą szczery.

W książce oczywiście opowie o kulisach związku i o tym, jak doszło do ogłoszenia rozwodu. Z doniesień medialnych wynika, że rozstanie nie jest wynikiem gwałtownych dramatów czy konfliktów. Podobno małżonkowie doszli do takiego punktu, w którym zorientowali się, że są raczej przyjaciółmi, a nie partnerami.

Jednak Jackman nie ograniczy się jedynie do opowiedzenia o związku z Furness. Źródła "Us Weekly" twierdzą, że w książce ujawni rzeczy, które zaskoczą fanów.

W grudniu 2022 roku w jednym z wywiadów Hugh Jackman przyznał się do tego, że właśnie rozpoczął terapię. Ma ona pomóc mu z poradzeniem sobie z traumą z dzieciństwa związaną m.in. z faktem, że jego matka porzuciła rodzinę, gdy miał 8 lat.


Hugh Jackman powróci jako WolverineHugh Jackman powinien teraz być na planie filmu "Deadpool 3", gdzie ponownie wcieli się w postać Wolverine'a. Prace nad komiksowym widowiskiem musiały zostać wstrzymane, ponieważ obecnie trwa strajk aktorów.

Zdjęcia do filmu trwały i tak dłużej, niż w przypadku innych projektów, ponieważ uniknięto problemów związanych ze strajkiem scenarzystów. Tekst "Deadpoola 3" został ukończony przed wybuchem tego strajku.

Szczegóły fabuły widowiska nie są na razie znane.

Zwiastun filmu "Syn"Ostatnim filmem w dorobku Hugh Jackmana pozostaje na razie intymny dramat "Syn". Jego zwiastun znajdziecie poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones