Hugh Jackman w jednym filmie z Willem Ferrellem

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hugh+Jackman+i+Will+Ferrell+w+nowym+filmie+Davida+O.+Russella+%28%22Amsterdam%22%29-155138
Hugh Jackman w jednym filmie z Willem Ferrellem
źródło: Getty Images
autor: Kate Green
Zapowiada się interesujące aktorskie combo. Hugh Jackman ("Deadpool i Wolverine") dołączył podobno do obsady filmu "Madden". Wcześniej angaż otrzymał komik Will Ferrell ("Barbie").

Poznamy kulisy powstania "Madden NFL""Madden" to film inspirowany prawdziwą historią, który wyreżyseruje David O. Russell ("Amsterdam"). Za scenariusz odpowiada Cambron Clark. Tekst swego czasu był na liście najlepszych niezrealizowanych scenariuszy Hollywoodu.

Tytułowym bohaterem filmu jest John Madden - zmarły w 2021 roku legendarny trener oraz komentator futbolu amerykańskiego. Pod koniec lat 80. we współpracy z firmą Electronic Arts stworzył on grę wideo, która dała początek franczyzie wartej dziś ponad 4 miliardy dolarów. Wszystkie odsłony "Madden NFL" sprzedały się do tej pory w ponad 130 milionach egzemplarzy.

Ferrell wcieli się w Maddena. Jackman ma zagrać Joe Montanę, który próbował doprowadzić do realizacji podobnej gry, tyle że firmowanej swoim nazwiskiem.


Zapracowany David O. RussellChoć "Amsterdam" okazał się wielką wtopą finansową, to David O. Russell nie ma powodów do narzekań na brak pracy. Aktualnie przygotowuje się do realizacji aż pięciu projektów. "Madden" jest jednym z nich i wygląda na najbardziej zaawansowany.

Pozostałymi projektami Russella są:

Biografia ikony muzyki lat 70. Lindy Ronstadt. Jej gwiazdą ma być Selena Gomez.

Nowa wersja "Dorwać Smarta".

"Toys", którego gwiazdami mają być Sacha Baron Cohen i Keke Palmer

Serial limitowany o organizacji FIFA.

Zwiastun filmu "Amsterdam"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones