Hulk za drogi na solowy film w MCU? Mark Ruffalo o szansach na realizację projektu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hulk+zbyt+drogi+na+solowy+film+w+MCU+Mark+Ruffalo+o+szansach+na+realizacj%C4%99+projektu-154249
Hulk za drogi na solowy film w MCU? Mark Ruffalo o szansach na realizację projektu
źródło: Getty Images
autor: Robin L Marshall
Chcielibyście zobaczyć Marka Ruffalo w solowym filmie o Hulku? Mamy dobrą i złą wiadomość. Dobra: aktor przyznał, że chętnie wystąpiłby w takim projekcie. Zła: jego realizacja może się okazać zbyt droga.

Mark Ruffalo o solowym filmie o Hulku


Mark Ruffalo zagrał Hulka w filmach "Avengers", "Avengers: Czas Ultrona","Thor: Ragnarok", wieńczącej trzecią fazę MCU dylogii "Wojna bez granic" i "Koniec gry" oraz serialu "Mecenas She-Hulk". Aktor przyznał, że gdyby tylko Marvel Studios dało zielone światło solowemu filmowi o jego bohaterze, chętnie by w nim wystąpił. Niestety nie wydaje się to możliwe ze względu na koszt produkcji. Komputerowe efekty specjalne używane do stworzenia tej postaci, nawet mimo skoku technologicznego, jaki dokonał się w ostatnich latach, wciąż są bardzo drogie.

Z przyjemnością zrobiłbym solowy film o Hulku, ale nie wydaje mi się, aby to się wydarzyło – powiedział Ruffalo. Kiedy robisz cały film z bohaterem tworzonym za pomocą komputerowych efektów specjalnych, koszta są bardzo wysokie. Właśnie dlatego wykorzystują Hulka dość oszczędnie. Ja się cenię!

"Biedne istoty" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Biedne istoty". Występ w nim przyniósł Markowi Ruffalo nominację do Oscara w kategorii najlepsza rola drugoplanowa.Zobacz zwiastun filmu "Incredible Hulk"


"Incredible Hulk" trafił na ekrany kin w czerwcu 2008 roku. W tytułowej roli wystąpił Edward Norton. Zobaczcie zwiastun: 
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones