Kto dołączył do obsady "Bridget Jones: Mad About the Boy"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Isla+Fisher%2C+Josette+Simon%2C+Nico+Parker+i+Leila+Farzad+w+obsadzie+%22Bridget+Jones+4%22-155860
Kto dołączył do obsady "Bridget Jones: Mad About the Boy"?
Isla Fisher, Josette Simon, Nico Parker i Leila Farzad dołączyły do Renée Zellweger w nowej odsłonie przygód Bridget Jones. Premiera filmu "Bridget Jones: Mad About the Boy" zaplanowana jest na walentynki przyszłego roku.

Co wiemy o "Bridget Jones: Mad About the Boy"?


"Bridget Jones: Mad About the Boy" będzie adaptacją powieści Helen Fielding pod tym samym tytułem. W Polsce ukazała się ona nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka. Z oficjalnego opisu wynika, że tytułowa bohaterka mierzy się w niej z mijającym czasem. Czytamy w nim:

CO ROBIĆ, gdy sześćdziesiąte urodziny twojej przyjaciółki wypadają w tym samym dniu, co trzydzieste urodziny twojego chłopaka?

CZY LEPIEJ UMRZEĆ od botoksowego zakażenia czy z samotności, będącej skutkiem zmarszczek, których nie potraktowało się botoksem?

CZY MOŻNA KŁAMAĆ na temat swojego wieku na internetowych portalach randkowych?

CZY WSKAZANE JEST układać włosy suszarką, gdy jedno z twoich dzieci ma wszy na głowie?

CZY DALAJ LAMA naprawdę publikuje na Twitterze, czy robi to za niego jego asystent?

CZY JEŻELI posmarujesz sobie dłonie emulsją lip plumper, to też ci się powiększą jak usta?

JEŚLI PRZEŚPISZ SIĘ Z KIMŚ po dwóch randkach i sześciu tygodniach esemesowania, czy będzie to to samo, jakbyś wyszła za kogoś po dwóch spotkaniach i sześciu miesiącach pisywania listów w czasach Jane Austen?

Dumając nad tymi zagadnieniami i innymi dramatycznymi problemami naszych czasów, Bridget Jones przedziera się przez gąszcz wyzwań, czyhających na współczesną samotną matkę, a jednocześnie na powrót odkrywa swoją seksualność w – jak to nieuprzejmie i zupełnie nieadekwatnie mogą co poniektórzy określić – wieku średnim.


Autorka literackiego oryginału napisała scenariusz wspólnie z Abi Morgan i Danem Mazerem. Obowiązki reżysera pełni Michael Morris. Poza Renée Zellweger, która ponownie wcieli się w sympatyczną Brytyjkę, do swoich ról powrócą Sarah Solemani, Sally Phillips, Shirley Henderson i James Callis, czyli przyjaciele bohaterki, a także jej ekranowi rodzice – Gemma Jones i Jim Broadbent. Ponownie spotkamy też Hugh Granta jako Daniela Cleavera.

W obsadzie znaleźli się też Emma Thompson, Chiwetel Ejiofor i Leo Woodall.

Zobacz zwiastun "Bridget Jones 3"


Aktualnie ostatnią odsłoną cyklu jest "Bridget Jones's Baby". Film, w którym wcielającej się w tytułową rolę Renée Zellweger towarzyszyli Colin Firth i Patrick Dempsey, trafił na ekrany kin w 2016 roku. Zobaczcie jego zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones