Isla Fisher w komedii o dwóch tatuśkach w opałach. "Playdate" nadchodzi

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Isla+Fisher+w+komedii+o+dw%C3%B3ch+tatu%C5%9Bkach+w+opa%C5%82ach.+%22Playdate%22+nadchodzi+%E2%80%93+Filmweb-154916
Isla Fisher w komedii o dwóch tatuśkach w opałach. "Playdate" nadchodzi
Isla Fisher, Sarah Chalke, Alan Tudyk i Stephen Root dołączyli do obsady komedii akcji pod tytułem "Playdate". W rolach głównych występują w nim Kevin James ("Diabli nadali") i Alan Ritchson ("Reacher"). Ekipa jest już na planie zdjęciowym w Kanadzie.

"Playdate" – O czym jest fabuła?Bohaterem komedii "Playdate" jest Brian (w tej roli Kevin James), któremu nic się nie udaje i niespodziewanie staje się ojcem na pełny etat dla swojego 10-letniego syna. Wkrótce zaczyna randkować z innym niepracującym i – jak się okazuje – równie pechowym ojcem. Obaj wraz ze swoimi synami wpadną w sam środek śmiertelnie niebezpiecznego spisku. 

Za kamerą filmu stoi Luke Greenfield, a autorem scenariusza jest Neil Goldman, autor m.in. seriali "Terapia bez trzymanki" i "Hoży doktorzy".

Isla Fisher – gdzie ją ostatnio widzieliśmy?Gwiazdę "Wyznań zakupoholiczki", prywatnie żonę Sachy Barona Cohena, można było oglądać kilka lat temu w udanej roli w "Plażowym haju" Harmony'ego Korine'a, gdzie wcieliła się w dziewczynę Moondoga, czyli bohatera Matthew McConaugheya. Widzowie mogą ją też pamiętać z komedii fantasy "Jak wywołałem byłą żonę", a ostatnio także komediowym serialu romantycznym "Wolf like me". 

Zwiastun serialu "Wolf like me"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones