Jessica Biel i Elizabeth Banks jako siostry w ekranizacji thrillera "The Better Sister"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jessica+Biel+i+Elizabeth+Banks+zagraj%C4%85+w+ekranizacji+%22The+Better+Sister%22-155329
Jessica Biel i Elizabeth Banks jako siostry w ekranizacji thrillera "The Better Sister"
źródło: Getty Images
autor: Gregg DeGuire
Widzicie podobieństwo? Elizabeth Banks i Jessica Biel wcielą się w siostry. Aktorki zagrają w nowym serialu platformy Amazon Prime Video. Projekt nosi tytuł "The Better Sister".

O czym opowie serial "The Better Sister"?GettyImages-1473110011.jpg Getty Images © Leon Bennett


"The Better Sister" będzie ekranizacją opowieści autorstwa Alafair Burke. Głównym bohaterkami thrillera są dwie siostry: odnosząca sukcesy Chloe (Biel), żona wziętego prawnika Adama i matka nastoletniego Ethana, oraz Nicky (Banks), która z trudem wiąże koniec z końcem, próbując nie wrócić do narkotykowego nałogu. Kiedy Adam zostaje brutalnie zamordowany, siostry będą musiały ponownie nawiązać kontakt. Tożsamość głównego podejrzanego sprawi, że życie ich rodziny stanie na głowie, a na jaw wyjdą głęboko ukryte sekrety.
 
"The Better Sister" to nie tylko pełen zwrotów akcji thriller, ale też porywająca historia o rodzinnych sporach i o wybaczeniu, zapowiada Vernon Sanders, szef działu telewizji Amazon MGM Studios.

Banks i Biel będą również producentkami serialu. Showrunnerkami "The Bitter Sister" są Olivia Milch ("Ocean’s 8") i Regina Corrado ("Burmistrz Kingstown"). Za kamerą ma stanąć Craig Gillespie ("Jestem najlepsza. Ja, Tonya", "Cruella").    

Elizabeth Banks mogliśmy oglądać niedawno w "Zadzwoń do Jane", a Jessica Biel wystąpiła ostatnio w serialu "Candy: Śmierć w Teksasie".
 

"Candy: Śmierć w Teksasie" - zwiastun serialu
Candy Montgomery jest gospodynią domową i matką z lat osiemdziesiątych, która wszystko robiła dobrze, dobry mąż, dwójka dzieci, ładny dom, kiedy narasta w niej presja konformizmu, jej działania domagają się odrobiny wolności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones