Elizabeth Banks gwiazdą thrillera o hollywoodzkiej próżności. Co wiemy o "Skincare"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Elizabeth+Banks+gwiazd%C4%85+thrillera+o+hollywoodzkiej+pr%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci.+Co+wiemy+o+%22Skincare%22-151278
Elizabeth Banks gwiazdą thrillera o hollywoodzkiej próżności. Co wiemy o "Skincare"?
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Elizabeth Banks, która spełniała się ostatnio jako reżyserka czarnej komedii "Kokainowy miś", wraca przed kamerę. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w thrillerze "Skincare", do którego zdjęcia zakończyły się przed strajkiem scenarzystów. 

Co wiemy o "Skincare", nowym filmie z Elizabeth Banks?


"Skincare", nowy film z Elizabeth Banks, opisywany jest jako thriller o próżności, którego akcja toczy się w Hollywood. Szczegóły fabuły są jednak trzymane w tajemnicy. Film wyreżyserował Austin Peters. Jest on także współautorem scenariusza (obok Deeringa Regana i Sama Freilicha). 

Poza Elizabeth Banks w "Skincare" zobaczymy m.in. Lewisa Pullmana, Michaelę Jaé Rodriguez, Luisa Gerardo Méndeza i Nathana Filliona.

Zobacz zwiastun "Kokainowego misia"


"Kokainowy miś", ostatni film w reżyserii Elizabeth Banks, trafił na ekrany polskich kin w marcu. Oparta na faktach historia o niedźwiedziu, który po kontakcie z narkotykami wpada w morderczy szał, zarobiła na całym świecie 87 milionów dolarów. Zobaczcie zwiastun: Zainspirowany prawdziwą historią z 1985 roku o katastrofie samolotu handlarza narkotyków, kokainie i niedźwiedziu, który ją zjadł. Andrew Carter Thornton był spadochroniarzem, policjantem i prawnikiem, zanim zajął się przemytem narkotyków, przewożąc ładunki kokainy do USA z Kolumbii w swojej Cessnie 404. To się skończyło 11 września 1985 roku, kiedy policja odkryła martwe ciało Thorntona w Knoxville, Tennessee. Był on uzbrojony, miał na sobie kamizelkę kuloodporną i tysiące dolarów w gotówce oraz około 77 funtów kokainy (wycenionej później na około 14 milionów dolarów) w torbie przewiązanej wokół pasa. Zginął, gdy jego spadochron nie otworzył się po wyskoczeniu z Cessny, który władze później odkryły około 60 mil dalej i zidentyfikowały. Thornton skierował samolot w stronę Oceanu Atlantyckiego i ustawił go na autopilota, zanim wykonał swój nieszczęsny skok. Jak się jednak okazało, Thornton nie był jedyną ofiarą swojego ostatniego przemytu. W listopadzie 1985 roku myśliwy odkrył w Chattahoochee National Forest martwego niedźwiedzia. W pobliżu znajdowała się torba, która pierwotnie zawierała około 75 funtów (34 kg) kokainy; nieszczęsne zwierzę najwyraźniej otworzyło torbę i przedawkowało. Jak później wywnioskowały władze, torba leżała bezpośrednio na trasie lotu Cessny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones