Po 7 latach Jessica Biel wraca do kina! U boku Hawke'a i Radcliffe'a

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ethan+Hawke%2C+Daniel+Radcliffe+i+Jessica+Biel+w+jednym+filmie-154123
Po 7 latach Jessica Biel wraca do kina! U boku Hawke'a i Radcliffe'a
źródło: Getty Images
autor: Gregg DeGuire
Ethan Hawke ("Zostaw świat za sobą"), Daniel Radcliffe ("Zaginione miasto") i Jessica Biel ("Candy: Śmierć w Teksasie") zagrają w jednym filmie. Projekt nosi tytuł "Batso".

Jak zdobywano El Capitan? O filmie "Batso"Akcja filmu rozgrywać się będzie na początku lat 70. XX wieku i opowie o zdobywaniu El Capitan szlakiem znanym jako Wall of the Early Morning Light.

GettyImages-1846198619.jpg Getty Images © Anadolu


El Capitan to granitowy monolit położony w dolinie Yosemite. Jego szczyt znajduje się 2307 m n.p.m. Różne szlaki na szczyt monolitu wyznaczane były od końca lat 50. Film skupie się na wyprawie Warrena Hardinga i Dean Caldwella wcześniej niezdobytym szlakiem Wall of the Early Morning Light.

Hawke zagra Hardinga, którego przydomek "Batso" jest zarazem tytułem filmu. Caldwella zagra Radcliffe. Zaś Biel wcieli się w partnerkę Hardinga Beryl Knauth, która również była pionierką wspinaczki.

"Batso" wyreżyseruje Kyle Marvin ("Osiemdziesiątki dla Brady'ego"). Scenariusz przygotował Eamon O’Sullivan.

Zwiastun filmu "Fałszywe powody""Batso" oznacza powrót Biel do kina. Aktorka ostatnio występowała wyłącznie w serialach. Jej ostatnim filmem są "Fałszywe powody" z 2017 roku. Jego zwiastun znajdziecie poniżej:


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones