Jumper, The Eye, Juma, Zaraza, Charlie Wilson - nowe zwiastuny

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najciekawszych zwiastunów, które pojawiły się na stronach Filmweb.pl w przeciągu ostatniego tygodnia.

Po ostatnich dwóch tygodniach pewnego zastoju, w tym tygodniu mieliśmy wysyp dobrych zapowiedzi. Każdy powinien zapoznać się ze zwiastunem do filmu "Jumper". Niezwykle efektowny trailer do filmu Douga Limana zapowiada dobre kino akcji z niezłą obsadą. Wystąpią m.in. Hayden Christensen, Jamie Bell oraz Samuel L. Jackson.

Mamy też zwiastun do horroru z Jessicą Albą "The Eye". Jest to remake japońskiej wersji (no ba) w reżyserii Hideo Nakaty.

W tym tygodniu pojawił się również czwarty trailer do filmu "Złoty kompas", który już za niecałe dwa miesiące zagości na naszych kinach.

Z pozostałych nowości polecamy zwiastun do filmu Mike'a Nicholsa "Charlie Wilson's War" z Tomem Hanksem i Julią Roberts oraz zwiastun do komedii "Welcome Home Roscoe Jenkins" z Martinem Lawrencem. A skoro mowa o komediach to warto przyjrzeć się rodzimej produkcji. Na naszych stronach pojawił się zwiastun do offowej produkcji "Juma", do której obejrzenia zapraszam.

Na koniec zapraszam do zapoznania się z pierwszą zapowiedzią melodramatu "Miłość w czasach zarazy", polskich fragmentów komedii "Nigdy nie będę Twoja" oraz oficjalnego zwiastunu (35 sekund) to czwartej odsłony horroru "Piła".


Jumper
zwiastun 1

The Eye
zwiastun 1

Złoty Kompas
zwiastun 4

Juma
zwiastun 1

Piła IV
zwiastun 2


Pozostałe materiały, które pojawiły się na stronach Filmweb.pl to: "Semi-Pro" (teaser 1), "King Corn" (zwiastun 1), "Supersamiec" (zwiastun 2 PL), "Joe Strummer: Niepisana przyszłość" (zwiastun 2), "Moondance Alexander" (zwiastun 1), "Pora umierać" (zwiastun 1).

Dla zwolenników pięknej jakości informujemy, że do następujących filmów pojawiły się materiały multimedialne w wersji High Definition*: "Jumper", "The Eye", "Welcome Home Roscoe Jenkins", "Charlie Wilson's War", "Piła IV".

Najciekawsze zapowiedzi z ostatniego tygodnia można obejrzeć tutaj, a więcej zwiastunów, klipów, spotów, reportaży itp. można obejrzeć w naszym odświeżonym dziale Multimedia. Dodatkowo, informacje o bieżących multimediach dodanych na wortalu można znaleźć na moim specjalnie do tego przeznaczonym blogu.

W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się zainstalowanie najnowszego oprogramowania do odtwarzania.


* - wymagany QuickTime w wersji powyżej 7