KONKURS: Nakręć recenzję i wygraj IPada!

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/KONKURS%3A+Nakr%C4%99%C4%87+recenzj%C4%99+i+wygraj+IPada-101366
Marzy Wam się kariera Niekrytego Krytyka? A może chcielibyście iść w ślady naszej redakcji i kształtować gusta filmowe milionów… a przy tym wygrać nowiutkiego iPada Mini z kamerą iSight nagrywającą wideo w formacie HD 1080p?

Od 16 grudnia do 10 lutego 2014 macie taką szansę w konkursie organizowanym w ramach promocji Środy z Orange.

Co zrobić, by wygrać? Wystarczy do 10 lutego 2014 iść do kina na Środę z Orange, nagrać wideorecenzję dowolnego z obejrzanych wtedy filmów i przesłać ją TUTAJ.

Do 7 kwietnia Wasze prace ocenią internauci w głosowaniu na www.orangefilm.pl. Trzy najwyżej ocenione wideo – najciekawsze, najbardziej oryginalne i odjechane, czyli po prostu najlepsze – nagrodzi Orange, a o rozstrzygnięciu konkursu poinformujemy na Filmwebie.

Aby wziąć udział w Konkursie, WEJDŹ TUTAJ.
Informacja sponsorowana