KONKURS "Dochodzenie": Zgadnij, kto jest mordercą

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/KONKURS+%22Dochodzenie%22%3A+Zgadnij%2C+kto+jest+morderc%C4%85-77794
W związku z premierą serialu "Dochodzenie" ("The Killing") FOX Life ogłasza konkurs, w którym do wygrania są upominki od FOX Life, w tym naszyjnik Yes z motylem.

Wystarczy obejrzeć pierwszy odcinek serialu "Dochodzenie" w środę 7 września o godz. 21:00 na kanale FOX Life i napisać, kto Twoim zdaniem jest domniemanym zabójcą Rosie Larsen? Wybór należy uzasadnić w kilku zdaniach.

WEJDŹ NA STRONĘ KONKURSU

Akcja "Dochodzenia" rozgrywa się w deszczowym Seattle i opowiada historię zabójstwa młodej dziewczyny – Rosie Larsen i policyjnego śledztwa prowadzonego przez dwójkę detektywów poszukujących motywu i sprawcy zbrodni. Serial rozgrywa się w czasie rzeczywistym, jeden odcinek serialu to jeden dzień śledztwa co daje możliwość na przedstawienie dogłębnej analizy głównych postaci. W "Dochodzeniu" widzowie śledzą trzy wątki związane z morderstwem: detektywów, którzy prowadzą śledztwo; pogrążonej w żałobie rodziny zamordowanej dziewczyny oraz podejrzanych. W serialu pojawia się również wątek polityczny, gdyż jednym z podejrzanych jest lokalny polityk prowadzący aktualnie kampanię. Wraz z rozwojem akcji, staje się jasne, że nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret, i choć bohaterowie myślą, że już uporali się ze swoją przeszłością, to ona niespodziewanie do nich powraca...