Kathryn Hahn gwiazdą spin-offu "WandaVision"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kathryn+Hahn+gwiazd%C4%85+spin-offu+%22WandaVision%22-144117
Kathryn Hahn gwiazdą spin-offu "WandaVision"
Jak informuje serwis "Variety", platforma streamingowa Disney+ oraz Marvel przygotowują spin-off "WandaVision". Bohaterką nowego serialu będzie Agatha Harkness grana przez Kathryn Hahn.

UWAGA, SPOILERY!W "WandaVision" Agatha (znana początkowo jako Agnes) mieszka po sąsiedzku z Wandą Maximoff oraz Visionem na przedmieściach Westview w stanie New Jersey. Z czasem okazuje się, że wścibska bohaterka skrywa sekretną tożsamość - w rzeczywistością jest potężną wiedźmą pamiętającą czasy procesów czarownic w miasteczku Salem.

Fabuła spin-offu trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że show będzie czarną komedią. Scenarzystką oraz producentką wykonawczą przedsięwzięcia jest Jac Schaeffer, która pracowała wcześniej przy "WandaVision".  

Hahn zakończyła niedawno zdjęcia do drugiej części kryminału "Na noże". W przyszłym miesiącu zobaczymy ją w nowym serialu komediowym Apple'a "The Shrink Next Door". Aktorka zagra również główną rolę w serialu limitowanym stacji Showtime poświęconym komiczce Joan Rivers.

"WandaVision" zadebiutowała na Disney+ w styczniu tego roku. Serial miał wysokie wyniki oglądalności,  zebrał świetne recenzje, a także zdobył 23 nominacje do Emmy, w tym za drugoplanową rolę Hahn.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones