Streaming słabnie? Seriale Disney+ będą dostępne na Blu-rayu: "WandaVision", "Loki" i "The Mandalorian"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Seriale+Disney%2B+b%C4%99d%C4%85+dost%C4%99pne+na+Blu-rayu%3A+%22WandaVision%22%2C+%22Loki%22%2C+%22The+Mandalorian%22-151809
Streaming słabnie? Seriale Disney+ będą dostępne na Blu-rayu: "WandaVision", "Loki" i "The Mandalorian"
źródło: Materiały prasowe
Okazuje się, że niektóre z seriali wyprodukowanych dla studia Disney będzie można obejrzeć poza platformą Disney+. Właśnie ujawniono, że dwa seriale Marvel Studios zostaną wydane na Blu-rayu: "WandaVision" oraz "Loki". "Fizyczną" premierę będzie miał też "The Mandalorian" - na Blu-rayu pojawią się dwa pierwsze sezony serialu.
   

Disney+ na Blu-rayu. Na pierwszy ogień Marvel i "Gwiezdne wojny"
To pierwszy przypadek, kiedy produkcje z platformy Disney+ otrzymują również "fizyczne" wydanie. Chociaż filmy i seriale będące częścią kinowego uniwersum Marvela (tzw. MCU) są powiązane fabularnie, dotychczas na Blu-rayu pojawiały się jedynie filmy kinowe: seriale z MCU były dostępne jedynie na platformie streamingowej Disney+ (osobnym przypadkiem są seriale Marvela zrealizowane dla serwisu Netflix, takie jak "Daredevil" czy "Jessica Jones", które były wydane na Blu-rayu/DVD). Teraz się to zmieni, choć na razie zapowiedziano premierę Blu-ray tylko dwóch tytułów Marvela: "WandaVision" i pierwszego sezonu "Lokiego".Wszystkie seriale będą dostępne w kolekcjonerskich wydaniach 4K UHD, w steelbooku, z grafikami koncepcyjnymi i rozmaitymi bonusami. "Loki" będzie dostępny 26 września (ponad tydzień przed premierą drugiego sezonu na Disney+). Premierę "WandaVision" zapowiedziano z kolei na 28 listopada. Natomiast pierwszy i drugi sezon "The Mandalorian" zadebiutują na Blu-rayu równocześnie 12 grudnia. Pre-ordery ruszają 28 sierpnia.


"Mam parę uwag" - Posłuchajcie podcastu o serialach "WandaVision" i "Loki":

O czym opowiadają "WandaVision", "Loki" i "The Mandalorian"?Bohaterami "WandaVision"Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) i Vision (Paul Bettany), którzy wiodą idealne życie w domu na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje.

"Loki" opowiada o tym, jak po kradzieży Tesseraktu tytułowy bohater (Tom Hiddleston) zostaje zmuszony do pracy dla organizacji monitorującej linie czasu. Aby zapobiec katastrofie, bóg oszustwa zaczyna podróżować w czasie i zmieniać historię ludzkości.

Akcja "The Mandalorian" rozgrywa się po upadku Imperium. Samotny łowca nagród (Pedro Pascal) przemierza galaktykę, walcząc o przetrwanie w świecie pełnym zdrady i chciwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones