Paul Bettany wróci jako Vision w spin-offie "WandaVision"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Paul+Bettany+wr%C3%B3ci+jako+Vision+w+serialu+%22Vision+Quest%22%2C+spin-offie+%22WandaVision%22-148215
Paul Bettany wróci jako Vision w spin-offie "WandaVision"
źródło: Materiały prasowe
Vision szykuje się do powrotu. W Marvel Studios przygotowywany jest spin-off serialu "WandaVision", zatytułowany roboczo "Vision Quest". Przed kamerę wróci oczywiście Paul Bettany, który ponownie wcieli się w postać, która zadebiutowała w widowisku "Avengers: Czas Ultrona". Projekt powstaje dla platformy Disney+.

O czym opowie "Vision Quest"?
Roboczy tytuł serialu jest nawiązaniem do komiksowej historii z serii "West Coast Avengers", w której Vision przechodzi zaskakującą przemianę i odkrywa prawdę o naturze dzieci, które urodziła Wanda. Obecnie nie ujawniono szczegółów fabuły serialu, ale wiemy, że będzie to kontynuacja wydarzeń z serialu "WandaVision". Vision pojawi się w nowej, "białej" inkarnacji, która próbuje odzyskać wspomnienia i tożsamość.

W roli głównej pojawi się oczywiście Paul Bettany, który wcielił się w postać Visiona w takich filmach jak "Avengers: Czas Ultrona" (2015), "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" (2016) i "Avengers: Wojna bez granic" (2018).

Showrunnerką serialu będzie Jac Schaeffer, która pracowała również przy "WandaVision". To już drugi spin-off tamtego serialu, jaki przygotowuje scenarzystka. Pierwszym będzie "Agatha: Coven of Chaos", którego bohaterką jest Agatha Harkness (Kathryn Hahn).


"Mam parę uwag" - rozmawiamy o serialach "WandaVision" i "Loki"Posłuchajcie podcastu "Mam parę uwag", w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o serialach "WandaVision" i "Loki":

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones