Kiedy Jonathan Majors ("Creed III") usłyszy wyrok? Aktorowi grozi nawet rok więzienia

Deadline, The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kiedy+Jonathan+Majors+%28%22Creed+III%22%29+us%C5%82yszy+wyrok+Aktorowi+grozi+nawet+rok+wi%C4%99zienia-153976
Kiedy Jonathan Majors ("Creed III") usłyszy wyrok? Aktorowi grozi nawet rok więzienia
źródło: Getty Images
autor: Aaron J. Thornton
Jonathan Majors, który w grudniu ubiegłego roku został uznany za winnego w wytoczonym mu przez byłą partnerkę procesie o przemoc domową, usłyszy wyrok dopiero w kwietniu. Grozi mu rok więzienia.

Wyrok w sprawie Jonathana Majorsa opóźniony. Dlaczego?


Jonathan Majors miał poznać dziś wyrok w sprawie o przemoc wobec byłej partnerki. Aktor znany z filmów takich jak "Ant-Man i Osa: Kwantomania" czy "Creed III" został uznany winnym 18 grudnia. Przeczytaj: WINNY! Jonathan Majors usłyszał werdykt w sprawie o przemoc domową. Marvel zwalnia aktora! Po opóźnionej – i bardzo krótkiej – rozprawie sędzia Michael Gaffey zdecydował, że wyrok zostanie ogłoszony 8 kwietnia. 

Stało się tak w wyniku złożonego przez obrońców aktora wniosku o uchylenie wyroku. Prokurator okręgowy musi ustosunkować się do niego do 5 marca. Sędzia Gaffey zapowiedział, że zamierza wydać orzeczenie w sprawie wniosku obrony do 1 kwietnia. 

Obrońcy aktora stawili się w sądzie osobiście. On sam uczestniczył w rozprawie zdalnie. Początkowo eksperci twierdzili, że brak przeszłości kryminalnej działa na korzyść Majorsa, dlatego kara bezwzględnego pozbawienia wolności wydawała się mało prawdopodobna. Jednakże w styczniu tego roku aktor gościł w programie "Good Morning America", podczas którego zaprzeczył, jakoby dopuścił się wykroczenia. Niewykluczone, że jego postawa będzie mieć negatywny wpływ na decyzję sędziego.

Ostatnie role Jonathana Majorsa. Zobacz zwiastun filmu "Ant-Man i Osa: Kwantomania"


W ostatnich latach mogliśmy zobaczyć Jonathana Majorsa m.in. w serialu "Kraina Lovecrafta", dramacie sportowym "Creed III", w którym wcielił się w przeciwnika granego przez Michaela B. Jordana Adonisa "Donniego" Creeda, oraz produkcjach MCU: filmie "Ant-Man i Osa: Kwantomania" oraz drugim sezonie serialu "Loki". Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones