Biografia Dennisa Rodmana w tarapatach. Winny Jonathan Majors

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Skazany+za+przemoc+domow%C4%85+Jonathan+Majors+wyrzucony+z+filmu+o+Dennisie+Rodmanie-153631
Biografia Dennisa Rodmana w tarapatach. Winny Jonathan Majors
źródło: Getty Images
autor: Robert Smith
Jonathan Majors zbiera żniwo niedawnego werdyktu nowojorskiego sądu, który uznał go winnym przemocy domowej. Aktor właśnie stracił rolę w filmie "48 Hours in Vegas".

Czy Dennis Rodman zostanie bohaterem filmu?To nie koniec złych wiadomości dla twórców "48 Hours in Vegas". Lionsgate, które miało film wyprodukować, zrezygnowało z niego. Obraz więc może w ogóle nie powstać, chyba że twórcom uda się znaleźć dla niego nowy dom.

Scenariusz "48 Hours in Vegas", który przygotował Jordan VanDina, przypomina wydarzenia, które miały miejsce w 1998 roku. Trener Chicago Bulls Phil Jackson w środku sezonu udzielił Rodmanowi pozwolenia na krótkie wakacje. Gdy zawodnik nie powrócił o wyznaczonym czasie, menadżer i Michael Jordan musieli ściągnąć go samodzielnie. Historia przez lata pozostawała legendą, ale została ponownie rozsławiona przez dokument "Ostatni taniec", w którym wydarzenia osobiście opisali ich uczestnicy.

Powstający film skupi się na relacji, którą Rodman stworzył ze swoim asystentem podczas tytułowych dwóch dób. Niecodzienna przyjaźń niespodziewanie otworzy drogę do rozwiązania wielu problemów.

GettyImages-1346459951.jpg Getty Images © Rich Fury


Jonathan Majors. Jakie są skutki wyroku skazującego?W grudniu Jonathan Majors usłyszał wyrok skazujący za pobicie swojej byłe partnerki Grace Jabbari. W procesie karnym prokuratura postawiła mu cztery zarzuty. Ława przysięgłych uznała go winnym dwóch.

Majors oczekuje obecnie na decyzję sądu w sprawie wymiaru kary. Pozna ją na początku lutego.

Aktor już po oficjalnym postawieniu go w stan oskarżenia zaczął tracić oferty pracy. Wyrok skazujący tylko to przyspieszył. "48 Hours in Vegas" nie jest więc jedynym projektem, z którego został wyrzucony. Tuż po wyroku Marvel oficjalnie ogłosił, że Majors nie wróci do MCU jako Kang.

Należące do Disneya studio Searchlight trzyma też w swoich magazynach film "Magazine Dreams", którego światowa premiera miała miejsce na ubiegłorocznym festiwalu Sundance. Portal The Hollywood Reporter donosi, że studio nie planuje dystrybucji filmu. Świat więc może go w ogólnie nie zobaczyć.

Ostatnią ekranową rolą Majorsa pozostaje więc Kang w drugim sezonie serialu "Loki".

Zwiastun serialu "Loki"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones