Jonathan Majors dostanie nagrodę. Czym zasłużył na wyróżnienie?

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jonathan+Majors+dostanie+nagrod%C4%99.+Za+co-156060
Jonathan Majors dostanie nagrodę. Czym zasłużył na wyróżnienie?
źródło: Getty Images
autor: Jeff Spicer
The Hollywood Unlocked Impact Awards zostały ufundowane przez Jasona Lee, amerykańskiego potentata mediowego i podcastera, by honorować osiągnięcia i wkład na rzecz czarnych społeczności we wszystkich dziedzinach. Wybór tegorocznych laureatów wzbudza kontrowersje. Jednym z nich zostanie bowiem... Jonathan Majors. Czym sobie zasłużył na to wyróżnienie?

Jonathan Majors otrzyma nagrodę. Za co?


Jonathan Majors otrzyma Perseverance Award, czyli nagrodę za wytrwałość. Jak informuje organizator wydarzenia, jest ona przyznawana osobom, które mimo przeciwności losu pokazują, że nadal będą aspirować i inspirować. Ceremonia odbędzie się w Los Angeles 21 czerwca. Transmisja telewizyjna nie jest planowana. 

Obiecująca kariera aktorska Jonathana Majorsa załamała się, gdy został oskarżony przez byłą dziewczynę o przemoc, a następnie skazany. Aktor musi poddać się trwającemu 52 tygodnie programowi przeciwdziałania przemocy domowej. 

Skąd znamy Jonathana Majorsa?


Jonathan Majors najlepiej znany jest jako Kang Zdobywca z filmu "Ant-Man i Osa: Kwantomania" (rolę tę powtórzył w  drugim sezonie "Lokiego") oraz Damian, były przyjaciel i rywal tytułowego bohatera w dramacie sportowym "Creed III". W jego filmografii znajdziemy również takie tytuły jak "Kokainowy Rick", "Rebelia", "Pięciu braci", "Zemsta rewolwerowca" czy serial "Kraina Lovecrafta". 

Zobacz zwiastun filmu "Creed III"


"Creed III" trafił na ekrany w 2023 roku. Jak na razie jest to ostatni film, w którym mogliśmy zobaczyć Jonathana Majorsa. Aktor partnerował w nim Michaelowi B. Jordanowi. Zobaczcie zwiastun: Po zdominowaniu świata boksu Adonis Creed odnosi same sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Tymczasem wyzwanie rzuca mu przyjaciel z dzieciństwa i dawne złote dziecko boksu, Damian. Po odbyciu kary wieloletniego pozbawienia wolności, Damian pała chęcią spróbowania sił w ringu. Starcie dawnych przyjaciół jest więcej niż tylko pojedynkiem. W celu wyrównania dawnych rachunków Adonis musi postawić na szali swoją przyszłość. Damian zaś nie ma nic do stracenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones