Jonathan Majors znów stanie przed sądem

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/By%C5%82a+gwiazda+widowisk+Marvela+Jonathan+Majors+zn%C3%B3w+stanie+przed+s%C4%85dem-154669
Jonathan Majors znów stanie przed sądem
źródło: Getty Images
autor: Robert Smith
Jonathan Majors, była gwiazda widowisk Marvela, jeszcze nie usłyszał wymiaru kary w sprawie o pobicie partnerki Grace Jabbari, a już musi szykować się na powrót do sądu. Aktor został bowiem pozwany.

Jonathan Majors kontra Grace Jabbari – runda 2W grudniu 2023 roku Jonathan Majors został uznany winnym w sprawie karnej o pobicie byłej partnerki Grace Jabbari. Aktor wciąż czeka na ogłoszenie wymiaru kary.

Majors jednak wciąż przekonuje, że jest niewinny. W udzielonym "Good Morning America" wywiadzie twierdził, że to on jest ofiarą kobiety, która przeżywała emocjonalne załamanie.

Jabbari miał dość i założyła we wtorek w nowojorskim sądzie federalnym sprawę z powództwa cywilnego. Oskarża w nim aktora o przemoc fizyczną, emocjonalną oraz zniesławienie.

GettyImages-1346459951.jpg Getty Images © Rich Fury


W złożonym pozwie opisuje liczne przykłady pobicia, do których miało dochodzić od nawiązania relacji między nią a gwiazdą Marvela w 2021 roku. Jabbari opowiada w pozwie o tym, w jaką furię wpadł Majors, kiedy dowiedział się, że Jabbari zgłosiła jego agentom przypadki jego gwałtownego zachowania. Wspomina również o tym, że Majors po jednym z incydentów, kiedy Jabbari chciała pojechać do szpitala, groził popełnieniem samobójstwa.

Była partnerka aktora uważa również, że w wywiadzie dla "Good Morning America" zniesławił ją.

Prawniczka Majorsa w specjalnym komunikacie stwierdziła, że spodziewali się pozwu cywilnego i że sami przygotowują własny pozew cywilny przeciwko Jabbari.

Jonathan Majors i Grace Jabbari spotkali się na planie widowiska Marvela "Ant-Man i Osa: Kwantomania", gdzie była jego trenerką.

Zwiastun filmu "Ant-Man i Osa: Kwantomania"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones