Krwawa gadka #6: Łączy nas "Piła"

https://www.filmweb.pl/news/Krwawa+gadka+6%3A+%C5%81%C4%85czy+nas+%22Pi%C5%82a%22-142814
Krwawa gadka #6: Łączy nas "Piła"
Nie ma spania! Przed Wami "Krwawa gadka", najnowszy podcast Filmwebu, w którym Michał Walkiewicz – człowiek, który nie boi się żadnego horroru – będzie opowiadał Wam o swoich ulubionych filmach grozy. Czasem sam, czasem w towarzystwie, jednak zawsze z pasją i trwogą, jak należy. W końcu wszyscy lubimy się bać, a filmowy horror jest niezrównany w nazywaniu i oswajaniu naszych lęków. 


W najnowszej odsłonie podcastu Michał łączy siły z Jackiem Sobczyńskim, redaktorem naczelnym Newonce.net. Razem wyruszają w dziką, nostalgiczną podróż po własnych śladach oraz po kolejnych odsłonach serii "Piła". A ponieważ wszystkie filmy z tej szacownego, horrorowego cyklu widzieli wspólnie, mają o czym opowiadać. Dlaczego niskobudżetowy horror dwóch pasjonatów stał się ogólnoświatowym fenomenem? Które z pułapek Jigsawa do dziś mrożą krew w żyłach? Czy "Piła" powinna brać na celownik sektor deweloperki mieszkaniowej? Odpowiedź na te pytania poznacie w poniższym podcaście! Podcastu możecie wysłuchać również na Spotify, Google Podcasts oraz Apple Podcasts

Dajcie znać w komentarzach, o jakich filmach, nurtach, trendach, rankingach, grach, zabawach albo monografiach konkretnych twórców chcielibyście posłuchać w kolejnych odcinkach! Posłuchajcie również poprzednich odcinków cyklu. Karaluchy pod poduchy.  

KRWAWA GADKA:

Odcinek #1: Freddy żyje! - "Koszmar z ulicy Wiązów 3, Wojownicy snów" 
Odcinek #2: Ludzie, przecież nikogo tu nie ma - "Niewidzialny człowiek"
Odcinek #3: "A l'interieur" - 10/10, czy pornografia, feat. Maciek Łuka
Odcinek #4: Lovecraft, cz. 1 - A pod ziemią chłodek
Odcinek #5: Wesołego "Halloween"