Lena Góra gwiazdą szpiegowskiego serialu platformy Max. Za kamerą reżyser "Króla"

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lena+G%C3%B3ra+gwiazd%C4%85+szpiegowskiego+serialu+platformy+Max.+Za+kamer%C4%85+re%C5%BCyser+%22Kr%C3%B3la%22-155371
Lena Góra gwiazdą szpiegowskiego serialu platformy Max. Za kamerą reżyser "Króla"
Warner Bros. Discovery oficjalnie ogłasza, że trwają prace nad nowym serialem szpiegowskim polskiej produkcji dla platformy Max. Jej tytuł to "Przesmyk".  

Wojna hybrydowa i szpiedzy w Suwałkach. Co wiemy o serialu?Reżyserem serialu jest Jan P. Matuszyński, który ma na swoim koncie takie produkcje jak "Król" i "Ostatnia rodzina".

W głównej roli pojawi się Lena Góra. Aktorka w tym roku zdobyła nominacje do Orła za kreację w filmie "Imago".

Tytuł "Przesmyk" odnosi się do przesmyku suwalskiego, czyli pogranicznego regionu, w którym stykają się Polska, Litwa, Rosja i Białoruś. Akcja serialu rozgrywać się będzie w 2021 roku, kiedy to wzmaga się działalność Rosji na wschodniej flance NATO i nasila się wojna hybrydowa.

Główną bohaterką jest agentka polskiego wywiadu Ewa Ogniniec. Po osobistej tragedii kobieta chce odejść ze służby i zacząć życie od nowa. Wtedy jednak jej partner, także agent, zostaje zdemaskowany przez kontrwywiad rosyjski i znika w tajemniczych okolicznościach...  

Zdjęcia do serialu trwają od marca.

Zwiastun serialu "Król"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones