Marcia Gay Harden w dramacie "Invincible"

Laureatka Oscara za rolę w dramacie "Pollock" Marcia Gay Harden dołączyła do obsady dramatu "Invincible" realizowanego przez Touchstone Pictures i Spyglass Entertainment. Harden dołączyła tym samym do debiutującej Margarity Levievy, Justina Chatwina ("Wojna Światów") i Chrisa Marquette'a ("Dziewczyna z sąsiedztwa").

Film wyreżyseruje scenarzysta obrazu "Batman - Początek" David S. Goyer. Zdjęcia mają ruszyć tej jesieni. Dystrybucją zajmie się studio Touchstone Pictures.

"Invisible" będzie tworzony na podstawie szwedzkiego thrillera. Oryginalny scenariusz po angielsku napisał Mick Davis, potem przetłumaczono go na szwedzki. Nową anglojęzyczną wersję napisała Christine Roum.

Chatwin zagra młodego chłopaka, który został zaatakowany i nieprzytomny pozostawiony na pastwę losu. Gdy odzyskuje przytomność, okazuje się, że znalazł się w zawieszeniu. Jest niewidoczny dla żywych i musi odszukać własne ciało, zanim naprawdę odejdzie w zaświaty. Jedyną osobą, która może mu pomóc, jest dziewczyna, która go napadła (Levieva).

Marquette wcieli się najlepszego przyjaciela głównego bohatera.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię