Mecwaldowski o westernach, fuksówce i poprawności politycznej

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Mecwaldowski+o+westernach%2C+fuks%C3%B3wce+i+poprawno%C5%9Bci+politycznej-142259
Mecwaldowski o westernach, fuksówce i poprawności politycznej
Zapalony fan koszykówki, Louisa de Funèsa i Kolesia Lebowskiego. Mistrz improwizacji oraz ekranowych metamorfoz. W nowym odcinku podcastu "Mój Ulubiony Film" Wojciech Mecwaldowski opowiada m.in. o miłości do "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie", wspomina czasy studiów i osławioną fuksówkę, a także zastanawia się, czy poprawność polityczna niszczy współczesną komedię. Na rozmowę zaprasza Łukasz Muszyński.

Podcast możecie obejrzeć:
Albo wysłuchać:
Wojciecha Mecwaldowskiego możecie aktualnie oglądać w piątym sezonie serialu "Usta usta". Premiera nowych odcinków w każdy poniedziałek na serwisie streamingowym Player

.

Hasło przewodnie podcastu brzmi: powiedz mi, jaki jest twój ulubiony film, a dowiem się kim jesteś. Muszyński dyskutuje z zaproszonymi gośćmi o obiektach ich największego kinomaniackiego uczucia. Konwersacja o kinie staje się punktem wyjścia do rozmowy o życiu. Albowiem sztuka i życie lubią się ze sobą przeplatać.  

Podcastu "Mój Ulubiony Film" możecie słuchać również na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, TuneIn, Pocket Casts i Radio Public.
Udostępnij: