Michele Morrone, gwiazdor "365 dni", jako zły okultysta w ekranizacji gry wideo "Home Sweet Home"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michele+Morrone+%28%22365+dni%22%29+w+ekranizacji+gry+wideo+%22Home+Sweet+Home%22-152900
Michele Morrone, gwiazdor "365 dni", jako zły okultysta w ekranizacji gry wideo "Home Sweet Home"
źródło: Materiały prasowe
Michele Morrone, gwiazdor "365 dni", "Kolejnych 365 dni" i "365 dni: Tego dnia", zagra w ekranizacji gry wideo "Home Sweet Home". Za kamerą thrillera staną Alexander Kiesl i Steffen Hacker. Morrone będzie czarnym charakterem produkcji i wcieli się w złego okultystę, który próbuje otworzyć piekielne bramy.
 

O czym opowie ekranizacja gry "Home Sweet Home"?GettyImages-1399271369.jpg Getty Images © Edward Berthelot


W obsadzie adaptacji "Home Sweet Home" znaleźli się również William Moseley ("Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa"), tajsko-norweska aktorka i modelka Urassaya Sperbund ("Za szybcy, za czuli") oraz gwiazdor K-popu i K-seriali Alexander Lee ("Martial Arts School").

Bohaterem filmu jest Jake (Moseley), policjant, który po krwawej strzelaninie w centrum handlowym trafia do alternatywnej rzeczywistości. Wspierany przez tajemniczego mnicha (Lee) musi zdążyć uratować swoją żonę, Prang (Sperbund), i powstrzymać złego okultystę, Meka (Morrone), przed otwarciem bramy piekieł.

Wciąż się rozwijamy od czasu premiery gry w 2017 roku, oferując naszym graczom najbardziej ekscytujące opowieści. Jesteśmy podekscytowani tym, że poszerzamy uniwersum i markę "Home Sweet Home", przedstawiając ją międzynarodowej publiczności za pośrednictwem filmu fabularnego, skomentował Tanat Juwiwat, prezes studia YGG, które stworzyło grę.
  
Alexander Kiesl i Steffen Hacker będą reżyserami, a za stronę wizualną odpowie ich niemieckie studio efektów specjalnych Unexpected. Wśród producentów są Dean Altit z firmy Altit Media Group oraz Pakin Maliwan ze studia Film Frame Productions. Funkcje producentów wykonawczych pełnią Tanat Juwiwat i Saroot Tubloy.
   
Zdjęcia do filmu już ruszyły w Bangkoku.

Zwiastun "365 dni: Ten dzień"